Sale preorder-transgraniczna

Szkolenie: Sprzedaż transgraniczna

797.00  497.00  w tym 5% VAT

5 out of 5
(1 customer review)

„Sprzedaż transgraniczna – eBay i Amazon bez ściemy” to cykl szkoleń, podczas których opowiemy w jaki sposób rozpocząć sprzedaż międzynarodową oraz jak przygotować oferty i zdobyć zaufanie klientów. Ujawnimy w jaki sposób duże polskie sklepy rozpoczynały ekspansje rynków zachodnich i udowodnimy, że również małe firmy, przy niewielkim nakładzie finansowym mogą sprzedawać przez najpopularniejsze serwisy marketplace.

UWAGA! Przedsprzedaż szkolenia, które zostanie zarejestrowane w czerwcu 2016 roku

Brak w magazynie

Opis
Opinie (1)

Webinaria podzieliliśmy na 6 szkoleń. Każde z nich porusza inna tematykę i prowadzi krok po kroku przez zawiłości handlu transgranicznego.

 1. Jak rozpocząć sprzedaż i zdobyć zaufanie klientów.
  Pierwsze szkolenie to podstawa do rozpoczęcia przygody ze sprzedażą międzynarodową. Przedstawimy dwie najpopularniejsze opcje, na które decydują się sklepy internetowe wchodząc na rynki międzynarodowe: otwarcie nowego, zagranicznego podmiotu oraz wykorzystanie już istniejącej firmy w Polsce. Wyciągniemy na światło dzienne zalety i wady obu rozwiązań. Porównamy ich koszty oraz możliwości sprzedażowe. Zdradzimy jak zawoalować pochodzenie firmy i zdobyć zaufanie klienta zagranicznego. Obalimy mity związane z biurokracją.
 2. Jak uruchomić i skonfigurować konta na platformie eBay oraz Paypal.
  Mówiąc „A” musimy powiedzieć „B”. Realizacja pierwszego punktu nie oznacza sukcesu w sprzedaży międzynarodowej, dlatego w tej części przedstawimy jak optymalnie skonfigurować konto eBay i Paypal oraz jak prawidłowo poruszać się po tych platformach. Udowodnimy, że Polska firma może otworzyć konto na eBay w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Pokażemy jak uporać się z weryfikacją tożsamości i zwiększyć limity sprzedażowe.
 3. Jak poprawnie przygotować produkty do sprzedaży na platformie eBay.
  Niestety przerzucenie całej oferty na eBay nie gwarantuje sukcesu w sprzedaży. W tym kroku przedstawimy jak przygotować produkt i jak powinien być zbudowany szablon oferty. Wystawiając aukcje na eBay jest ona widoczna również na innych stronach internetowych, a niestety nie każdy o tym wie! Odpowiemy na pytanie jak eBay ocenia produkt i jego prezentację. Czy wiecie, że już ponad 40% sprzedaży na eBay jest dokonywana z urządzeń mobilnych i liczba ta ciągle rośnie?
 4. Jak uruchomić i skonfigurować konto na platformie Amazon. 
  Powszechnie wiadomo, że na rynku e-commerce obok eBay prym wiedzie Amazon. Platformy te działają co prawda na różnych zasadach ale ich cel jest jeden – większa sprzedaż. Amazon po wybudowaniu magazynów w Polsce wyciąga rękę do polskich sprzedawców, żeby mogli sprzedawać produkty na arenie międzynarodowej. Niestety nie zawsze skorzystanie z tej możliwości przynosi oczekiwany efekt. W naszym szkoleniu pokażemy jak poprawnie przygotować się do współpracy z Amazon, żeby uniknąć ewentualnych problemów.
 5. Jak poprawnie przygotować produkty do sprzedaży na platformie Amazon.
  Współpraca z Amazon odbywa się na dwa sposoby: pośrednio (B2C – sprzedawca wystawia rachunek do klienta który, kupuje za pośrednictwem Amazon) i bezpośrednio (B2B – Amazon staje się klientem hurtowym i to on jest odpowiedzialny za dalszą dystrybucję towaru, sprzedający fakturuje Amazon). Szkolenie pokaże jak poprawnie współpracować na obu płaszczyznach i jak przygotować produkt, żeby zaoszczędzić czas i pieniądze.
 6. Jak analizować konkurencję na zagranicznych platformach sprzedażowych i zwiększać sprzedaż.
  Ostatnie szkolenie to już zwieńczenie wszystkich umiejętności. Przedstawimy jak analizować konkurencję, na jakich elementach się skupić dobierając kanał sprzedażowy i na jakiej podstawie eBay i Amazon pozycjonują oferty. Podpowiemy jak zwiększać sprzedaż!

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu online i podboju Europy z naszą małą pomocą. Szkolenie poprowadzi Bartosz Jasiński E-Commerce Sales Maneger w 4Kraft Sp. z o.o.

1 review for Szkolenie: Sprzedaż transgraniczna

 1. Albert

  5 out of 5

  Witam,

  jak wygląda to szkolenie? Czy są to płyty dvd, czy może w jakiejś innej formie? Jeśli tak to w jakiej?

Zostaw Twoją opinię