kupuję w internecie
Aktualności | A. Lemański

5 września 2012

| Komentarze:

0

ReachLocal w Polsce – marketing on-line dla małych i średnich

0
Skomentuj

Wraz z rozwojem e-commerce do Polski zaczynają zaglądać kolejne firmy zza Wielkiej Wody. Tym razem Katowice mogą się pochwalić lokalizacją amerykańskiej firmy, która pomaga w prowadzeniu marketingu on-line dla małych i średnich przedsiębiorstw.

ReachLocal planuje do końca roku zatrudnić 70 specjalistów ds marketingu internetowego i sukcesywnie otwierać biura w różnych częściach kraju. Ambitna firma zapowiada wręcz, że będzie w każdym większym polskim mieście. Firma chciałaby wyposażyć każdego polskiego przedsiębiorcę w stronę internetową, zaś tych, którzy już ją posiadają zachęcić do wydatków na reklamę internetową. Co z tych planów zostanie – czas pokaże.

 

Ciekawostką jest, że Polska stała się jednym z nielicznych przyczółków ReachLocal. Inne to: Wielka Brytania, Niemcy, Holandia.

Autor wpisu

marketingonline marketingreachlocal

DODAJ TWÓJ KOMENTARZ

Twoje imię / Nick *


Twoje adres e-mail (nie publikowany) *


Twoja strona www


Treść komentarza


Prenumerata Mensis.pl
Mensis.pl nr 37 magazyn e-commerce

Mensis.pl nr 37 magazyn e-commerce

Superkonsument wymusza na marce wielokanałowy model biznesu, a decyzje zakupowe rozkłada w czasie i pomiędzy wiele urządzeń.

Zapisz się do newslettera Podaj poniżej Twój adres e-mail aby otrzymać dostęp do bezpłatnej prenumeraty elektronicznej wersji miesięcznika "Mensis.pl"

Reklama
Patronat

E-solutionsForum e-commerce

Pop Up ForumPop Up Forum

Kongres Marketing AutomationKongres Marketing Automation


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 72 bytes) in /home/mensis/domains/mensis.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2204