fbpx

39zł w NEO24.pl za dostawę tego samego dnia!

Nie Amazon, nie Alibaba, nie eTesco, ale NEO24.pl, lider internetowej branży RTV/AGD w Polsce wprowadza zdumiewającą nowość: dostawę produktów tego samego dnia na terenie całego kraju!

Nowa usługa otrzymała miano NEOEXPRESS i jest bodaj najambitniejszym projektem e-commerce ostatnich lat!

 

 

Na pierwszym etapie uruchomiony zostanie pilotaż w dwóch miastach: Wrocławiu i Łodzi. Każdego tygodnia usługą obejmowane będą nowe lokalizacje, a do końca III kwartału
2014 r. towar z dostawą w kilka godzin będzie można zamówić na terenie całej Polski. Dowiezienie obejmie także w opcji wniesienie sprzętu na żądane piętro.

 

Nie ma w tym żadnych haczyków: „Dostawa w kilka godzin to rewolucja na skalę światową, szczególnie w branży takiej jak RTV AGD IT – zamówiona w sieci pralka, lodówka czy telewizor jeszcze tego samego dnia trafiają do Klienta. To element wpisujący się w kompleksowy model obsługi. Dziś w internecie, bez wychodzenia z domu, można po pierwsze wybrać towar z gamy znacznie szerszej niż w tradycyjnym sklepie – podczas gdy największe markety mają w danej lokalizacji np. 10 pralek, my mamy ich 3 razy więcej. Po drugie – można go kupić znacznie taniej. Po trzecie – wreszcie nie trzeba na niego czekać. W opcji NEOEXPRESS sprzęt dojedzie do domu tego samego dnia. W NEO24.PL możemy także zająć się jego wniesieniem, montażem, konfiguracją i odebraniem starego modelu. To opcje dla współczesnych konsumentów, którym zależy na otrzymaniu obsługi rozwiązującej za nich szybko i całościowo problem” – mówi Mateusz Gołda, Dyrektor ds. Procesów Biznesowych NEO24.PL.

 

Usługa NEOEXPRESS będzie opcjonalna – koszt błyskawicznej dostawy towaru z wniesieniem wyniesie 39 złotych. Dostawa klasyczna, do 48h, pozostanie w NEO24.PL darmowa.

 

Teraz czekamy na odpowiedź ze strony konkurencji. Co ważniejsze, z wielkim zainteresowaniem będziemy oczekiwać na statystyki popularności nowej usługi. A co najważniejsze, będziemy śledzić głosy klientów NEO24.pl i weryfikować na ile faktycznie NEO24.pl dotrze w ciągu kilku godzin w każdy zakamarek naszego pięknego kraju.

 

3 komentarze

  1. wincenty 03-07-2014
    • Andrzej Lemański 04-07-2014
    • Gmail 10-07-2014

Zostaw odpowiedź