fbpx

66Procent i zero wiarygodności

Rośnie liczba osób oszukanych przez serwis zakupowy 66Procent.pl. Nie milknie fala komentarzy osób, które otrzymały towar, a ten okazał się fatalnej jakości podróbkami.

Wiele informacji wskazuje na to, że 66Procent.pl to obliczony co do grosza szwindel – zainwestowano duże pieniądze w reklamę, co sprawiło, że serwis momentalnie zdobył zaufanie internautów. Następnie pozostało odzyskać włożoną gotówkę oraz rozpocząć odcinanie kuponów.

 

Raptem w dwa miesiące 66Procent zdobył ponad 13.000 fanów na Facebooku. Niestety w ostatnich dniach strona działa coraz gorzej – dziś nie było możliwości przeczytania regulaminu strony. W kontakcie zaś brakuje informacji o miejscu rejestracji firmy – w sieci pojawiły się komentarze, że 66Procent obsługuje spółka zarejestrowana w jednym z rajów podatkowych.

 

Wiadomo już, że w przypadku marki Zara sklep internetowy nie miał prawa do posługiwania się logiem i materiałami firmy. Polskie przedstawicielstwo Zary nic nie wie na temat działalności 66Procent.pl.

 

Całą sprawą od blisko mesiąca interesuje się UOKiK, który w tempie ekspresowym zawiadomił warszawską prokuraturę. Co ciekawe zrobił to z własnej inicjatywy, po przeczytaniu niedostępnego aktualnie regulaminu sklepu. To prawdopodobnie jedyny pozytyw całej sytuacji.

Zostaw odpowiedź