fbpx
lidl

A jednak – Lidl dostarczy spożywkę przez Internet

Sporo dobrego dzieje się ostatnio w Lidlu. Sieć skutecznie zwraca na siebie uwagę konsumentów oferując coraz to ciekawsze rozwiązania.

O sklepie internetowym Lidla wspominaliśmy już kilka razy. Także o bardzo udanej aplikacji, która została ciepło przyjęta przez konsumentów z kilku krajów, gdzie Lidl prowadził testy – między innymi z Polski i Hiszpanii. Teraz Hiszpanie z Madrytu dostali możliwość testowania kolejnej nowości w usługach Lidla – dostaw zakupów spożywczych do domu. Czy to oznacza, że już niedługo także Polacy będą mogli przetestować Lidla?

Sprawa nie jest taka prosta, gdyż do współpracy Lidl zaprosił platformę internetową Lola Market, która zajmuje się obsługą zamówień. Jak donoszą dobrze poinformowane źródła – jeśli cały test przebiegnie pomyślnie – gdzie sięgnie w Hiszpanii Lola Market, tam też będzie i Lidl. Tym samym, firma nie jest gotowa na samodzielną obsługę zamówień spożywczych.

Na pewno sporą zachętą będą ceny – jak zapowiada Lidl, dokładnie takie same jak w lokalnych sklepach sieci handlowej. Ale za dostawę trzeba będzie zawsze zapłacić – niezależnie od wielkości zamówienia. Czas dostawy ma wynosić nawet do jednej godziny, a najpóźniej tego samego dnia, w ciągu kilku godzin.

O Lidlu pisaliśmy też:

Miesiąc po uruchomieniu sklepu internetowego i nowej aplikacji lojalnościowej Lidl już wie, że to bomba. Nowa aplikacja Lidla nazbierała już milion pobrań łącznie w czterech krajach – Austrii, Danii, Polsce i Hiszpanii.

Po więcej kliknij tutaj:

Lidl – nasza aplikacja w Polsce to wielki sukces, pora na Niemcy

Zostaw odpowiedź