fbpx

Amazon w końcu docenia Facebooka

Co ciekawe, powiązanie będzie obustronne, czyli Facebook udostępni Amazonowi informacje o swoich użytkownikach.   Chociaż już teraz istnieją możliwości powiązania konta facebookowego z kontem w Amazonie, to jak do tej pory największy na świecie detaliczny sklep internetowy nie korzystał w dużym zakresie z danych, które gromadzi Facebook. Teraz pora na zmiany.   Konkretnie chodzi o gromadzenie recenzji produktów podpisanych facebookowym kontem użytkownika, a także o wyświetlanie produktowej listy życzeń Amazona na koncie FB użytkownika.   Ciekawostką będzie zmieniony system rekomendacji produktów Amazona. Teraz algorytm będzie uwzględniał informacje o zakupach znajomych, którzy posiadają konta na Facebooku, oraz innych osób, które mają

Co ciekawe, powiązanie będzie obustronne, czyli Facebook udostępni Amazonowi informacje o swoich użytkownikach.

 

Chociaż już teraz istnieją możliwości powiązania konta facebookowego z kontem w Amazonie, to jak do tej pory największy na świecie detaliczny sklep internetowy nie korzystał w dużym zakresie z danych, które gromadzi Facebook. Teraz pora na zmiany.

 

Konkretnie chodzi o gromadzenie recenzji produktów podpisanych facebookowym kontem użytkownika, a także o wyświetlanie produktowej listy życzeń Amazona na koncie FB użytkownika.

 

Ciekawostką będzie zmieniony system rekomendacji produktów Amazona. Teraz algorytm będzie uwzględniał informacje o zakupach znajomych, którzy posiadają konta na Facebooku, oraz innych osób, które mają podobny gust.

1 komentarz

  1. Natalia 02-12-2013

Zostaw odpowiedź