fbpx

Apartido.com – zaskoczenie z Polski

Apartido to polska rzecz, która zaskakuje jakością. Jeśli podróżujecie po świecie i macie serdecznie dość korzystania z coraz innych lokalnych stron w celu odnalezienia właściwego apartamentu to Apartido jest lekiem na całe zło.

To zaskakujące, że w Polsce powstała tak sprawnie działająca strona, która ma niemniej sprawnego odpowiednika w aplikacji na Androida.

 

Co takiego wyróżnia Apartido.com na tle innych stron, które oferują rezerwację apartamentów? Przede wszystkim globalny zasięg. Nieważne czy szukamy w Poznaniu, Berlinie czy Los Angeles – serwis praktycznie zawsze wskaże trafienia w dużych miastach.

 

Nieco słabiej wygląda sytuacja w mniejszych, także turystycznych miejscowościach. Tutaj zostało jeszcze sporo do zrobienia – dla przykładu – jeśli zamarzyłaby się komuś kraina tysiąca jezior i uzdrowisko Augustów, to najbliższy apartament Apartido odnajdzie aż 172 kilometry dalej.

 

Trzeba uczciwie przyznać, że jeśli serwis mądrze podejdzie do potencjalnych najemców jest szansa na szybkie nadrobienie zaległości w powyższej materii.

 

Apartido mierzy w rynek międzynarodowy stąd na dzień dobry oferuje języki: niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski. Całość spięto z Google Maps, co pozwala wygodnie ustalić geograficzne szczegóły lokalizacji apartamentu.

 

Bardzo dobre wrażenie pozostawia po sobie sama strona – szybka, intuicyjna i czytelna. Brawo Apartido!

 

2 komentarze

  1. trader 30-10-2013
  2. Czeslaw 01-10-2015

Zostaw odpowiedź