fbpx
Arena i Payu

Były właściciel Allegro.pl nowym partnerem polskiego konkurenta Allegro

Tak, tak, robi się coraz ciekawiej – Naspers za sprawą PayU postanowił partnerować portalowi Arena.pl.

Arena.pl to portal, który konsekwentnie robi swoje i chociaż nie mówi tego wprost, ewidentnie mierzy w pozycję Allegro.pl. Teraz zyskał niemałe wsparcie PR-owe, gdyż w sprawę niejako pośrednio zaangażował się sam Naspers, który dał zielone światło dla PayU, aby mogło obsługiwać płatności w ramach liczącej sobie blisko rok platformy zakupowej.

– Współpraca z PayU to kolejny ważny krok w naszej strategii rozwoju biznesu – przekonuje Marcin Jabłonski, CEO arena.pl – Stawiamy na sprawdzonego partnera, którego kompletny produkt może mieć realne znaczenie dla rozwoju firm, które prowadzą sprzedaż za pośrednictwem arena.pl. Jesteśmy przekonani, że nasi sprzedawcy w krótkim czasie odczują korzyści wynikające z integracji z PayU, a kupujący docenią usługi, które wspólnie im zaoferujemy. Polacy lubią dokonywać zakupów w modelu marketplace i są też przyzwyczajeni do marki i jakości PayU. Od teraz to wszystko znajdą na arena.pl – dodaje Jabłoński.

– Arena.pl to już dziś platforma spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających e-konsumentów. Cieszymy się, że możemy dodatkowo wspierać wszystkich sprzedawców działających na arena.pl w budowaniu przyjaznego i bezpiecznego procesu zakupowego. Liczymy, że liczba zadowolonych użytkowników platformy będzie wzrastała także w związku z udostępnieniem usług takich jak raty i odroczone płatności, dzięki którym kupujący będą mogli wybierać wymarzone produkty spośród milionów prezentowanych ofert – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager PayU w Polsce.

1 komentarz

  1. Andrzej 22-12-2017

Zostaw odpowiedź