fbpx

Cenometr – od teraz możemy sobie zmierzyć

Zestaw to nowe pojęcie klucz do sprzedaży. Przynajmniej zdaniem Ceneo.pl. Najpierw udostępniono użytkownikom możliwość tworzenia zestawów, teraz dodatkowo można je szybko podliczać.

Jeśli więc planujecie kupić coś w pakiecie, a to częsta praktyka internautów, to Cenometr poinformuje Was, gdzie możecie kupić to najtaniej. Wskaże przy tym kilka wariantów: jaka będzie cena, gdy wszystko kupicie w jednym sklepie (o ile jest taka możliwość) oraz jaka będzie cena, gdy zechcecie kupić w kilku miejscach na raz. Ba, nawet poinformuje, jaki będzie koszt, jeśli chcielibyście odbiór osobisty.

Gotowy zestaw można także wrzucić na swoją tablicę facebookową i zareklamować Ceneo.pl oraz Cenometr. Co więcej, Cenometr powiadomi nas także o tym ile ofert sprawdził oraz jak wiele czasu nam zaoszczędził.

 

Wygodne ustrojstwo przyznacie. Cenometr może bardzo mocno zmienić zwyczaje zakupowe ceneowiczów. Z jednej strony, być może uda się ograniczyć spam-kliknięcia rozpędzonych klientów, z drugiej zaś Cenometr podaje informacje tylko o wybranych sklepach. Resztę pomija, i co gorsza przy nazwach sklepów nie wyświetla ani komentarzy, ani ocen klientów.

 

Wracamy więc do punktu wyjścia: głównym kryterium różnicującym ofertę sklepów staje się ponownie cena. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich tych, którzy mocno dbają o jakość obsługi klienta.

 

Warto zaznaczyć, że Ceneo przydarzyła się mała wpadka – spółka nie zarejestrowała domeny Cenometr.pl. Ta została już wystawiona na sprzedaż.

Zostaw odpowiedź