fbpx

Co zmienia Office 365?

Wreszcie minęły czasy, gdy pracownicy byli „przywiązani” do biurka. Swobodę działania i kreatywność ograniczały im komputery i aplikacje, z których można było w pełni korzystać tylko w siedzibie firmy.

Teraz, dzięki Microsoft Office 365 każdy pracownik ma zabezpieczony dostęp do kontaktów, dokumentów, plików i korespondencji z każdego miejsca na świecie. Nieograniczone możliwości kontaktu ze współpracownikami i klientami znacznie przyspieszają realizację wszystkich projektów. Każdy zespół może spotykać się niezależnie od fizycznej lokalizacji, nawet jeżeli dzielą ich setki kilometrów – firma działa nieprzerwanie, sprawnie i szybko.

Czym Microsoft Office 365 różni się od zwykłego pakietu biurowego?

Przez lata przyzwyczailiśmy się do pojedynczych programów „biurowych”, za pomocą których tworzyło się i wysyłało dokumenty oraz wszelkiego rodzaju informacje. Kiedyś to wystarczało.

Dziś dokumentów i informacji jest tak wiele, że niezbędne jest zapewnienie błyskawicznego dostępu do nich w każdym miejscu, w którym znajdują się pracownicy i klienci. I nie ma czasu na ich szukanie. Klient nie będzie czekał, a pracy ciągle przybywa.

Tylko pełna współpraca wszystkich programów biurowych zapewnia szybki dostęp do niezbędnych plików i kontaktów firmowych. Dlatego jedyną pełną odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw jest pakiet Office 365.

Trzy główne korzyści, to obniżenie kosztów użytkowania (brak konieczności zakupu programu), nieograniczony dostęp do aplikacji i plików oraz zupełnie nowy wymiar pracy zespołowej.

Nowe oprogramowanie bez inwestycji i kosztów utrzymania

Nie wydajesz na raz dużej sumy pieniędzy na zakup Office 365.

Płacisz tylko małe kwoty za samo korzystanie z pakietu. Aktualne i najnowsze wersje programów dostępne są, jako usługa. Informatycy Microsoftu dbają o ich dostępność i aktualizacje. Nie musisz inwestować w lepsze oprogramowanie. Po prostu z niego korzystasz.

 

Nie korzystasz? Nie płacisz!

Pakiet Microsoft Office 365 dopasowuje się do Twoich zmiennych potrzeb.

Chwilowy wzrost liczby pracowników nie wymaga zakupu nowych programów, które potem będą „leżały” bezużyteczne. Elastyczne licencjonowanie dopasowuje się do Twojej sytuacji. Gdy nagle zwiększa się liczba pracowników – wykupujesz dla nich dodatkowy abonament, a gdy odejdą, możesz z niego zrezygnować.

Dzięki temu pracownicy pracują na najnowszych programach, w pełni korzystając ze wszystkich udoskonaleń, jakie na bieżąco są wprowadzane.

Swobodny dostęp do plików i kontaktów

Każdy pracownik ma dostęp do Office 365 i jego plików z każdego miejsca na Ziemi. Może korzystać z komputera PC, laptopa, tabletu i smartfona, a i tak będzie miał pełen dostęp do wszystkich aktualnych dokumentów, prezentacji, kalendarzy i kontaktów.

Biuro jest tam, gdzie on. Może bez przerw pracować w każdym miejscu. Wystarczy się zalogować na swoje konto. Prezentacje u klienta nie wymagają przenoszenia plików i dokumentów. Wystarczy dowolne urządzenie z przeglądarką internetową, by pokazać wszystko, co zechcesz.

Główne składniki

Pakiet Microsoft Office 365 składa się z wielu wariantów usług, dopasowujących się do każdej firmy. Wszystkim zarządza jeden wygodny panel.

Do dyspozycji jest niezależny Microsoft Exchange Online lub pełne pakiety usług Microsoft Lync Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Exchange Online z programem pocztowym z Microsoft Office 2013 dla PC lub 2011 dla Mac do zainstalowania na 5 komputerach 1 użytkownika.

1. Microsoft Exchange Online

Biznesowa poczta e-mail – aż 50 GB przestrzeni na 1 konto pocztowe, może być obsługiwana poprzez klienta Outlooka/OWA/Urządzenia mobilne (Android, iOS, WP) z pełną synchronizacją wszystkich usług.

Dodatkowo poczta zintegrowana jest z kalendarzem i kontaktami, co umożliwia elastyczne planowanie pracy i zadań całego zespołu pracowników. Dzięki temu zorganizowanie spotkania dla kilku osób zajmuje tylko chwilę.

2. Microsoft Lync Online

Dodatkowym ułatwieniem są wideokonferencje, spotkania online oraz błyskawiczna komunikacja za pomocą biznesowego komunikatora Lync. Rozwiązanie to umożliwia przeprowadzanie spotkań online (audio/video), współdzielenie pulpitu i tablicy (tzw. whiteboard). Spotkania mogą odbywać się w trybie 1 na 1 lub 1 do wielu.

3. Microsoft SharePoint Online

Oprogramowanie zarządza sprawnym obiegiem dokumentów oraz współdzieleniem plików wewnątrz firmowego intranetu. Dzięki usłudze SharePoint Online cały zespół może jednocześnie pracować nad jednym dokumentem. Oprogramowanie samo dba o aktualizacje i brak konfliktów w trakcie nanoszenia zmian. Wszystko odbywa się „na żywo”, bez przesyłania plików pocztą elektroniczną. Automatyczne wersjonowanie plików pomaga utrzymać pełną kontrolę i porządek w plikach i dokumentach.

By jeszcze bardziej ułatwić współpracę w ciągu kilku sekund możliwe jest uruchomienie nowej witryny dla każdego zespołu, dzięki której każdy z pracowników zawsze będzie na bieżąco z informacjami dotyczącymi prac jego zespołu.

Office 365 sprawnie łączy całą firmę.

Nowa generacja oprogramowania

  • Zamiast rozproszonych dokumentów, prezentacji, plików i kontaktów – łatwa dostępność w jednym miejscu.
  • Zamiast niezorganizowanej grupy pracowników – zgrany zespół, sprawnie realizujący kolejne projekty i zadania.
  • Zamiast inwestycji w najnowsze oprogramowanie i sprzęt – oszczędności i małe koszty abonamentowe.

 

Zastosowania

Pakiet Office 365 wspiera działanie każdej firmy. Przede wszystkim usprawnia komunikację i wszelkie prace zespołowe. Istnieje wiele polskich firm, które już korzystają z Office 365. Jeżeli interesują Cię konkretne przykłady zastosowań lub Case Studies odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami: sales@supremo.pl.

Partnerska współpraca

Pełne wykorzystanie wszystkich zalet pakietu Office 365 możliwe jest często dopiero przy współpracy z doświadczonym partnerem technologicznym, który ma duże doświadczenie we wdrożeniach i konfiguracji produktów Microsoft.

Supremo Sp. z o.o. od lat wspiera polskie firmy w wykorzystaniu możliwości, jakie dają nowe technologie. Głównym profilem działalności Spółki jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych firmy Microsoft dostępnych w modelu chmury obliczeniowej (ang. cloud computing), systemów do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP, a także projektowanie serwisów i sklepów internetowych najnowszej generacji zwiększających lojalność i zaangażowanie Klientów poprzez zarządzanie ich doświadczeniami w Internecie przy pomocy rozwiązań CXM. Supremo łączy ze sobą kreatywne idee oraz nowoczesną technologię IT, a wykorzystując zdobyte doświadczenie i wiedzę, pomaga swoim Klientom budować ich nowoczesny biznes.

Promocja

Microsoft Office 365 może zmienić sposób pracy także i Twojej firmy. Na lepsze.

Warto zainteresować się pakietem właśnie teraz, bo wszystkie pakiety Office 365 dostępne są w atrakcyjnych promocyjnych cenach. Szczegóły na stronie: www.supremo.pl/office-365

Zostaw odpowiedź