fbpx

Decide.com rośnie w siłę – kolejne miliony dolarów spływają od inwestorów

Decide, niezwykły amerykański serwis, który podpowiada kiedy i co kupić zyskał kolejnych inwestorów. Możliwości Decide muszą być mocno obiecujące skoro kwota inwestycji osiągnęła już do 17 milionów dolarów!

Decide już wcześniej zdobył 9 milionów dolarów wsparcia na rozwój.

Pierwsza transza inwestycyjna wystarczyła na dwa lata rozwoju, podczas których założyciele Decide nie zasypywali gruszek w popiele. Chociaż zamysłem autorów była pomoc w wyborze momentu zakupu elektroniki użytkowej to już teraz firma doradza klientom w ponad 150 kategoriach produktowych.

 

Teraz Decide nie tylko wskazuje moment, w którym warto zakupić produkt, ale także przewiduje jego cenę w najbliższej przyszłości!

 

Właściciele Decide są na tyle pewni swego, że już rok temu uruchomili usługę Deals z gwarancją ceny na wybrane produkty – jeśli po rekomendacji “warto kupić” cena spadnie w ciągu 2 tygodni w dół Decide zwracał swoim klientom różnicę.

 

Decide poszedł też o kolejny krok dalej – poza doradzaniem kiedy kupić postanowił od ubiegłego lata doradzać klientom co kupić. Podobnie jak w przypadku innych usług jest to możliwe dzięki agregacji potężnej ilości informacji.

 

Na ten moment serwis dysponuje zawrotną liczbą 230 terabajtów danych. Pozwoliło to doradzić zakupy już 10 milionom użytkowników. Wzięcie ma także aplikacja mobilna, która została ściągnięta już 250 tys razy.

Zostaw odpowiedź