fbpx

Decide.com rośnie w siłę

Kto jeszcze o Decide.com nie słyszał ten może się zdziwić czego to Amerykanie nie wymyślą. Otóż Decide narodził się jako odpowiedź na ciągły technologiczny wyścig w branży elektroniki użytkowej. Jak sama nazwa wskazuje Decide pomaga podjąć decyzję o tym kiedy najlepiej zakupić dany sprzęt elektroniczny. Tak żeby z jednej strony nie przepłacić, a z drugiej cieszyć się nową zabawką.

Jak wiadomo, każdy produkt ma określony cykl życia. Stąd czasami lepiej zaczekać, aż cena spadnie, a czasami lepiej odłożyć zakup, aż na rynku pojawi się nowa wersja długo wyczekiwanego cacka.

Problem jest duży więc dobre zrobiony serwis ma spore wzięcie. Po roku działalności Decide znacząco spuchł. Algorytm się sprawdził, a asortyment urósł z kilku działów elektroniki do ponad 150 kategorii. Jednym zdaniem – algorytm Decide.com działa i przyciąga ciągle nowych użytkowników.

 

Teraz Decide.com idzie o krok dalej. Rozpoczyna wdrażanie nowego algorytmu, który zarekomenduje inne zamienne produkty, w stosunku do tego, na który czekamy i czekamy. Decide planuje użyć w tym celu milionów rekomendacji i recenzji z innych stron. Czyżby e-commercowy odpowiednik Google?

 

Zobaczcie sami https://www.decide.com/

 

Zostaw odpowiedź