fbpx

Divante, GetResponse i TrustedShops wykształcą specjalistów e-handlu

Akademia Leona Koźmińskiego wspólnie z e-Commerce Polska, Divante i Gemiusem od października 2013 uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych – Handel Elektroniczny.

Jak podają organizatorzy – studia pozwolą na wykształcenie wysoko cenionych na rynku specjalistów posiadających umiejętności niezbędne do prawidłowej i efektywnej pracy, mającej związek z wykorzystaniem Internetu w handlu.

Oferta studiów skierowana jest do przedsiębiorców, kierowników i dyrektorów działów handlowych oraz twórców przedsięwzięć e-biznesowych. Biorąc pod uwagę ofertę programową nastawioną na zdobycie praktycznej wiedzy i szereg doświadczonych wykładowców – widzimy, że postawiono kolejny znaczący krok w profesjonalizacji polskiego e-handlu.

 

Handel elektroniczny  to ogromny potencjał generowania przychodów nie tylko dla firm stricte internetowych, ale dla przedsiębiorstw które traktują kanał elektroniczny jako jedna z dróg sprzedaży produktów czy usług – wszak to właśnie w wielu tzw. biznesach „tradycyjnych” handel elektroniczny dokonuje rewolucji, często przemodelowując strukturę rynków i sposób generowania wartości.

Diabeł tkwi w szczegółach – w e-handlu nie możemy sobie pozwolić na działanie amatorskie, metodę „prób i błędów”  – w końcu chodzi tutaj o klienta, jego decyzje zakupowe oraz konkretne przepływy finansowe.

Przygotowując studia z zakresu handlu elektronicznego przyświecał nam jeden zasadniczy cel – chcemy wyposażyć specjalistów i menedżerów w wiedzę, kompetencje i umiejętności skutecznego oraz efektywnego wdrażania i prowadzenia projektów z obszaru handlu elektronicznego – napisał w ofercie studiów prof. Grzegorz Mazurek kierownik studiów z Katedry Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.

 
Więcej informacji: studia podyplomowe handel elektroniczny

Zostaw odpowiedź