Biegw net

Drugi bieg dla branży e-commerce/internet

Izba Gospodarki Elektronicznej zaprasza już po raz drugi do wzięcia udziału wyjątkowym wydarzeniu sportowym- e-Commerce Polska BIEGw.NET.

Jest to bieg na 10 km skierowany do przedstawicieli branży e-commerce i internet, który odbędzie się 17 września 2016 roku w Warszawie na Żoliborzu. Trasa biegu będzie poprowadzona wzdłuż Wisły, tak jak w ubiegłym roku, po części Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Zawodnicy wbiegną również na bardzo reprezentacyjne, odnowione Bulwary Wiślane.

 

Mamy nadzieję, że tak jak w roku ubiegłym wydarzenie zgromadzi wielu biegaczy z branży e-commerce- mówi pomysłodawca BIEGw.NET Maciej Żyto. Podczas naszego pierwszego biegu ścigali się pracownicy m.in. z PWPW, Empik e-Commerce, Westwing Home&living, Bluerank, Blik, Poczta Polska, Lubasz i Wspoólnicy, Eengine, RTV EURO AGD, Digital One, Google, Payback, Optivo, Gemius, Domodi i wielu innych. Liczymy na to, że uda nam się powtórzyć ciekawą branżową imprezę inną od konferencji, szkoleń czy targów. Już dzisiaj zapraszam do wzięcia udziału w drugiej edycji e-Commerce Polska BIEGw.NET, będzie dobra zabawa, zdrowa rywalizacja oraz możliwość networkingu na plaży Żoliborz, gdzie zlokalizowany jest start i meta biegu

– zapewnia Maciej Żyto.

 
Patronem Głównym biegu jest BLIK

 
Więcej informacji na www.biegw.net

Zostaw odpowiedź