fbpx

e-Targi Business & Education już 21 czerwca – 8 lipca 2013 r.

e-Targi Business & Education to pierwsza w Polsce platforma tego typu – w odpowiedzi na zapotrzebowanie absolwentów szkół wyższych oraz pracowników średnich i dużych przedsiębiorstw oraz kadry menadżerskiej stworzyliśmy stronę, na której znajdują się oferty studiów podyplomowych i MBA, a także szkół językowych i firm szkoleniowych oraz wydawnictw i księgarni z całej Polski w jednym miejscu.

e-Targi powstały w odpowiedzi na ogromny przesyt masowych targów edukacyjnych skierowanych do maturzystów i licealistów, którzy zainteresowani są ofertą studiów licencjackich i inżynierskich, z równoczesnym brakiem na polskim rynku imprezy targowej wyspecjalizowanej w ofercie kształcenia podyplomowego.

Państwa czas jest dla nas bardzo cenny, dlatego wykorzystujemy siłę i możliwości internetu, aby pełną ofertę edukacyjną uczelni, szkół językowych i firm szkoleniowych oraz wydawnictw i księgarni zebrać dla Państwa na jednej platformie.

e-Targi Edukacyjne Business & Education to nowoczesna platforma internetowa skierowana do osób szukających nowych możliwości edukacyjnych. Aktualna oferta edukacyjna uczelni wyższych oraz renomowanych szkół językowych i ośrodków edukacyjnych zaprezentuje ofertę skierowaną do osób chcących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Dzięki e-Targom w jednej chwili zdobędą Państwo wszystkie niezbędne informacje pozwalające wybrać najbardziej dopasowaną do Państwa potrzeb edukację. Ponad dwutygodniowa ekspozycja pozwoli Państwu na zastanowienie się, podjęcie decyzji i wybranie odpowiedniego programu edukacyjnego oraz umożliwi bezpośredni kontakt z osobami przeprowadzającymi rekrutację.

Zapraszamy na stronę: e-Targi Business & Education 2013

Zostaw odpowiedź