fbpx

Elastyczny internetowy system płatności “buy now, pay later”

25 kwietnia 2013 roku Ferratum Group, jedna z wiodących w Europie firm pożyczkowych, uruchamia nową usługę finansową w Polsce. FerBuy to pełna korzyści dla kupujących i sprzedających alternatywna forma płatności w sklepach internetowych.

System pozwala klientom na dokonanie zakupu online i zapłatę za otrzymany towar w późniejszym terminie.

FerBuy to prosty i bezpieczny system płatności działający na zasadzie “kup teraz, zapłać później”. Kupujący za pomocą FerBuy najpierw otrzymuje zakupiony towar, następnie dostaje fakturę – którą może spłacić w całości (w ciągu 14 dni) lub ewentualnie rozłożyć płatność w dogodny system ratalny. Nowa forma płatności to ciekawy sposób na uatrakcyjnienie oferty, a tym samym zwiększenie sprzedaży sklepu internetowego. Rozwiązanie upraszcza także sprzedającym administrację związaną z obsługą płatności czy wystawianiem faktur. Ryzyko finansowe transakcji leży całkowicie po stronie FerBuy.

“Polska to jeden z najszybciej rosnących rynków e-commerce w Europie. W związku z tym zdecydowaliśmy się na wprowadzenie FerBuy właśnie tutaj. Nasze rozwiązanie zapewnia całkowicie bezpieczną opcję płatności bez konieczności przekazywania w sieci poufnych informacji, takich jak numery kart kredytowych. Decydując się na FerBuy, sklepy internetowe wzbogacą swoją ofertę o alternatywną i bezpieczną formę płatności. ​​Jestem przekonany, że korzyści które oferujemy zainteresują rynek e-commerce. Przewidujemy pozyskanie 100 partnerów handlowych projektu do końca 2013 roku.” – mówi Caj Sjöman, Global Head FerBuy.

Polska jest trzecim, po Singapurze i Czechach, krajem, w którym Ferratum Group wprowadza ofertę FerBuy. System można łatwo zintegrować ze sklepem internetowym. Firma oferuje pełne wsparcie techniczne i marketingowe związane z wprowadzeniem i funkcjonowaniem nowej formy płatności.

Więcej informacji: www.ferbuy.com

Zostaw odpowiedź