fbpx

Fanpage Trends Czerwiec 2013 – o czym Polacy mówią, gdy przychodzi do podróży wakacyjnych?

A konkretnie do działu “Podróże” w Fanpage Trends? W ubiegłym roku na topie był nasz narodowy przewoźnik LOT Polish Airlines, który w czerwcu 2013 wzbudził zainteresowanie godne co najwyżej 13. miejsca.

W tym roku dominują Tanie Loty i Fly4free: tanie latanie podróże turystyka, o których codziennie mówiło blisko 6000 osób. To prawie dwukrotnie lepszy wynik od ubiegłorocznego fanpage’a LOTu.

 

Jedyna strona, która przez 12 miesięcy utrzymała zainteresowanie facebookowego tłumu o eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży, które znacząco zyskało “liczbę osób, które o tym mówią” w ciągu roku.

 

W ubiegłym roku często rozmawialiśmy o PolskiBus.com, także w tym roku strona dzielnie broni się w pierwszej 10tce.

 

Ostatnie miejsce okupuje Katowice Airport. Co ciekawe, w podobnym miejscu możemy odnaleźć katowicki port także w ubiegłorocznym zestawieniu. Niby nie ma o czym dyskutować, ale jednak.

 

Z zestawienia wypadła także strony Egipt – tu wszystko się zaczyna. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację polityczną w kraju faraona nie ma w tym nic dziwnego.

 

Znacząco obniżyła loty Itaka, która wypadła z pierwszej piątki, ale powoli wraca do gry, gdyż w ciągu miesiąca zyskała dwie pozycje.

 

Całe zestawienie poniżej

Zostaw odpowiedź