fbpx

Fanpage Trends sierpień 2013 – kobiety w przewadze na FB

Sierpniowy Fanpage po raz kolejny wykazał, że Facebook to w większym stopniu domena kobiet, zaś Demotywatory angażują zdecydowanie najmocniej.

Jeśli zastanawiacie się jak szybko można odpowiadać na posty użytkowników oraz administrator którego profilu czyta absolutnie wszystkie uwagi swoich fanów zajrzyjcie do poniższej infografiki.

 

Zacznijmy od porównania najbardziej angażujących serwisów – zarówno w lipcu jak i sierpniu kolejność najlepszych nie zmieniła się. Prowadzą wspomniane wcześniej Demotywatory, KWEJK.pl oraz Wiedza bezużyteczna.

 

Najuważniej posty swoich fanów czytają admini Virgin Mobile Polska. A jest co czytać, bo polski oddział Virgin posiada 132 tysiące fanów! Niemniej uważny jest nju mobile, który dwa miesiące z rzędu zajął trzecie miejsce.

 

Drugie miejsce na przemian piastowały Plus i Renault PL. Najszybciej w sierpniu odpowiadała Muzodajnia i zajęło jej to tylko 8 minut. Gonił ją Plus z czasem 9 minut, a zaraz za nim jest Play (11 minut).

 

Lipcowy ranking wypadł dużo gorzej, właściwie to wygląda jak błąd pomiarowy, bo najlepszy Plus miał czas równy 127 minut!

 

 

Zostaw odpowiedź