fbpx

Foodpanda przebojem zdobywa App Store

Mobilna Foodpanda w ciągu niecałych 3 tygodni od premiery zajęła 1. miejsce w kategorii „Food & Drink” w App Store. Nowa aplikacja na iPhone pozwala na zamawianie posiłków z dostawą do domu, z dowolnego miejsca, o dowolnej porze z ponad 320 restauracji.

Obecna w 25 krajach świata platforma, umożliwiająca zamawianie jedzenia przez internet, udostępniła swoją aplikację na urządzania działające pod kontrolą systemu Apple iOS. W szczytowym okresie była pobierana średnio co 4 minuty, dzięki czemu stała się liderem w swojej kategorii.

Podczas tworzenia nowej aplikacji położono duży nacisk na szybkość oraz komfort składania zamówień w dowolnym miejscu i porze. Z aplikacją od Foodpandy wystarczy wskazać swoje położenie lub określić je z pomocą geolokalizacji, wybrać ulubioną restaurację oraz potrawę i sfinalizować zamówienie. Całość zajmuje mniej niż 3 minuty. Świeży i nowoczesny design oraz łatwość nawigacji przypadły do gustu użytkownikom, którzy pobrali ją 1000 razy w ciągu 72 godzin.

Foodpanda działa w Polsce od lutego 2013 r. Serwis umożliwia zamawianie dań z ponad 320 restauracji. Dokonując wyboru, użytkownik może sortować wyniki według ulubionych potraw, restauracji oraz czasu dostawy. W ofercie znajdują się dania ze wszystkich kuchni świata, począwszy od tradycyjnych potraw polskich, poprzez dania włoskie czy meksykańskie, na kuchni egzotycznej i orientalnej kończąc. Foodpanda jest dobrym rozwiązaniem zarówno, gdy chcemy zamówić niedrogi i smaczny lunch do pracy, jak i potrawy na uroczystą kolację we dwoje czy wspólne oglądanie meczu ze znajomymi. Dostawa w najbliższej okolicy jest najczęściej bezpłatna. Wykorzystanie geolokalizacji, dodatkowo ułatwia znalezienie najbliższych restauracji oraz znacząco skraca proces składania zamówienia.

Aplikację można pobrać za darmo z App Store – https://itunes.apple.com/pl/app/foodpanda-zamawiaj-jedzenie/id606917982?mt=8

Mobilna Foodpanda jest dostępna również w wersji dla systemu Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foodpanda.zamawiaj_edzenie.polska.android

Zostaw odpowiedź