fbpx

Gliwicka firma KNOR rozpoczyna działalność na rynku online

Grupa AMP Media wprowadziła na rynek e-commerce firmę Knor, od 20 lat działającą w branży dekoratorskiej, a obecnie jedną z jej liderów.

Gliwicka firma KNOR rozpoczynała swoją działalność w 1990 od oprawy reprodukcji i obrazów oraz produkcji antyram i fotoram. Z roku na rok poszerzała swój asortyment.

Aktualnie oferuje wysokiej jakości obrazy, fototapety, plakaty oraz ramy. W gronie ponad 2000 stałych klientów są osoby z Polski i zagranicy: Francji, Niemiec, Estonii, Słowacji, Węgier, czy Austrii, małe sklepiki i hurtownie, jak również duże sieci handlowe: Auchan, Avans, Carrefour, Castorama, Kaufland, Leroy Merlin, Real, Praktiker, PSB Mrówka.

Kolejnym etapem rozwoju firmy jest ekspansja na rynek internetowy. Do roli doradcy e-commerce firma Knor wybrała Grupę AMP Media, która podjęła się opracowania i wdrożenia e-strategii, w tym uruchomienia sklepu internetowego www.knor.pl.

– Konkurencja w branży wnętrzarskiej jest duża, stąd i rynek na którym funkcjonuje firma Knor nie należy do łatwych. Nasz klient posiada jednak ogromną przewagę, którą stanowi ponad 20-letnie doświadczenie, znajomość potrzeb i preferencji klientów, bogaty wybór produktów, duże możliwości logistyczne oraz wysoka jakość obsługi. Te cechy razem wzięte decydują w dużej mierze o sukcesie na rynku internetowym – mówi Maciej Dądela z Grupy AMP Media.

 

Sklep www.knor.pl podzielony został na cztery sekcje tematyczne: obrazy, fototapety, plakaty oraz fotoramki. W każdej z sekcji użytkownik może wybrać spośród tysięcy gotowych zdjęć, zainspirować się przygotowanymi aranżacjami, jak również stworzyć oryginalny projekt z wgranego przez siebie zdjęcia. Dodatkowo może zobaczyć jak wybrany przez niego obraz lub plakat będzie wyglądał w jego mieszkaniu.

Kolejną użyteczną funkcją, jaką jest możliwość założenia filtra kolorystycznego mając do dyspozycji pełną paletę barw, co zdecydowanie ułatwia klientowi wybranie interesującego go produktu.

Mechanizm sklepu został także wzbogacony o moduł ramek na wymiar, gdzie użytkownik w kilku prostych krokach może zaprojektować ramę na miarę swoich potrzeb.

Z szeroką funkcjonalnością sklepu współgra przejrzysta i czytelna szata graficzna.

Następny etap współpracy pomiędzy firmami przewiduje działania marketingowe w największych wyszukiwarkach oraz mediach społecznościowych.

 

Zostaw odpowiedź