fbpx

Google blokuje dostęp do Nokautu, który dzielnie się broni

W życiu każdego przedsiębiorstwa zdarzają się gorsze chwile, czasami zupełnie niezawinione. Ważne jest wtedy stanąć frontem do klienta i mediów – wyjaśnić gdzie leży problem i jak zostanie naprawiony.

O tym, że nie jest to sytuacja oczywista, pokazują zachowania największych serwisów e-commerce w Polsce np z opiniami lub aukcjami. Niektóre z nich potrafią obrazić się na media, które przyłapały je na wpadce lub zamieściły niemiłą wzmiankę o ich działalności.

 

Na szczęście w Nokaucie pracują ludzie, którzy znają się na fachu PRowców i zrealizowali jedyną słuszną strategię, czyli pełną otwartość informacyjną.

 

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji poznać odpowiedzi Nokautu to zamieszczamy ją poniżej

Serwis Nokaut.pl tak jak wiele innych serwisów internetowych, korzystał z oprogramowania do serwowania reklam, które dzisiaj rano zostało zaatakowane. Zespół administratorów Nokaut błyskawicznie usunął zaistniały problem.

Niestety strona Nokaut.pl została chwilowo zaklasyfikowana przez algorytmy Google jako zagrożenie dla użytkowników. Obecnie pracujemy razem z Google na jak najszybszym usunięciem niedogodności.

Po wejściu na strony niektórych serwisów pojawia się komunikat o zagrożeniu. Jeżeli na Państwa stronie pojawia się taki komunikat to prosimy o usunięcie z Państwa strony:

– Wtyczki konwersji służącej do mierzenia efektywności kampanii

– Badge informującego o opiniach sklepu w Nokaut.pl

– Wszelkich form reklamowych z naszego programu partnerskiego

Grupa Nokaut podjęła także współpracę z niezależnymi ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony przed podobnymi atakami (niebezpiecznik.pl). Celem współpracy jest pełne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji oraz wdrożenie odpowiednich zmian na przyszłość.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

Zostaw odpowiedź