fbpx

Grupa Lew pierwszym dystrybutorem Virgin Mobile Polska!

Virgin Mobile Polska, nowy operator komórkowy na naszym rynku, rozbudowuje sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Jednym z głównych dystrybutorów usług kierowanych do młodych i aktywnych ludzi będzie Grupa Lew S.A., która jako pierwsza podpisała umowę o dystrybucji usług Virgin Mobile Polska.

Obecnie Grupa Lew posiada ponad 9500 terminali, na których świadczy usługi sprzedaży elektronicznej. Obejmują one m.in. dokonywanie bezgotówkowych transakcji za pomocą karty płatniczej, płatność w sklepie za domowe rachunki oraz doładowania telefoniczne w systemie prepaid – z tej ostatniej usługi będą korzystali klienci Virgin Mobile Polska.

Dzięki współpracy z Grupą Lew będą oni mogli szybko i bezpiecznie dokonać doładowań konta w kwotach 5, 10, 30, 50, 100 oraz 150zł. Grupa LEW jest również dystrybutorem starterów nowego operatora.

Podpisanie umowy z Virgin Mobile Polska jest kolejnym etapem rozwoju Grupy Lew, która w lipcu 2012 roku została przekształcona w Spółkę Akcyjną.

Chcemy być pierwsi tam, gdzie uważamy, że może to przynieść korzyść naszym klientom, czyli detalistom oraz sieciom które korzystają z naszych usług. Na tak dynamicznym i trudnym rynku elektronicznych usług sprzedażowych ważny jest profesjonalizm i szybkość reakcji na zmiany. Cieszymy się, że i tym razem udało się nam wyprzedzić konkurencję. Żywimy ogromne nadzieje, że nasza współpraca z Virgin Mobile Polska okaże się owocna i przyniesie korzyści każdej ze stron – tłumaczy Andrzej Basiak, prezes spółki Grupa Lew, operatora elektronicznych usług sprzedażowych na terminalach płatniczych.

Czy nowy operator  odniesie sukces w naszym kraju? Polska to bardzo trudny i wymagający rynek. Klienci przyzwyczajeni są do wysokiej jakości świadczonych usług oraz niskich cen oferowanych im przez operatorów. Virgin Mobile Polska, we współpracy z takimi partnerami jak Grupa LEW S.A., ma jednak wszelkie atuty do tego, aby powalczyć o swoje miejsce na rynku.

Zostaw odpowiedź