fbpx

Grupa Nokaut S.A. w rankingu Deloitte Technology Fast 50

Po raz drugi w trakcie swojej sześcioletniej działalności, Grupa Nokaut SA – właściciel m.in. porównywarki cen Nokaut.pl – znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012. 678% wzrostu przychodów w ciągu ostatnich 5. lat zagwarantowało Grupie 22. miejsce w rankingu.

Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012 to coroczny ranking prezentujący najszybciej rosnące innowacyjne firmy Europy Środkowej. Oprócz kategorii głównej funkcjonują podkategorie: “Big 5” – prezentujące spółki o największych przychodach, oraz “Rising Stars”, grupującej najmłodsze firmy o największym potencjale rozwoju.

Konkurs Deloitte to inicjatywa szczebla regionalnego ale i globalnego. Głównym celem edycji środkowoeuropejskiej jest zwrócenie uwagi na szybko rozwijające się spółki oraz podkreślenie ich działalności na rynku.

 

W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna polska spółka – została wyróżniona w kategorii “Rising Stars”. Po dwóch latach powraca, tym razem do kategorii głównej rankingu Deloitte.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że ponownie udało nam się znaleźć wśród laureatów tego prestiżowego zestawienia – mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Grupy Nokaut SA. – Ponowne pojawienie się w zestawieniu 50. najszybciej rosnących firm Europy Centralnej potwierdza, że nasze myślenie o e-commerce jak też wynikająca z niego strategia rozwoju Grupy są słuszne – dodaje.

Tegoroczny ranking Deloitte po raz kolejny zdominowały polskie firmy technologiczne. W zestawieniu znalazło się 36 rodzimych przedsiębiorstw. To o osiem więcej niż w 2011 r. 27 spośród nich zostało wyróżnionych w głównej kategorii, Technology Fast 50, w której także znalazła się Grupa Nokaut. Dziewięć pojawiło się w podkategorii “Rising Stars”, a trzy w “BIG 5”. W 2012 r. w rankingu znalazły się 23 debiutujące firmy.

Zostaw odpowiedź