fbpx

Grupa Paradyż otwiera sklep internetowy

W odpowiedzi na potrzeby rynku Grupa Paradyż, jeden z czołowych polskich wytwórcó ceramiki budowlanej, zdecydowała się na otwarcie nowego kanału dystrybucji swoich produktów – sklepu internetowego.

E-sklep Grupy Paradyż pozwoli dokonywać zakupów wybranych kolekcji płytek ceramicznych. Firma deklaruje, że zagwarantuje kompleksową obsługę – od zainspirowania, aż po realizację zamówienia.

Wyszukiwarka produktów pozwala na odnalezienie konkretnych pozycji według określonych kryteriów i wybór najkorzystniejszego rozwiązania aranżacyjnego. Z kolei kalkulator płytek jest pomocny we wstępnym obliczeniu ilości potrzebnych do wykończenia wnętrza materiałów w określonej przez klienta cenie.

Firma nie zapomniała również o utworzeniu działu porad. To nie tylko ukłon w stronę content marketingu, ale całkiem pokaźny katalog pytań i eksperckich odpowiedzi m.in. na temat parametrów technologicznych płytek do konkretnego pomieszczenia, ich montażu oraz późniejszego użytkowania.

Dostępna jest także usługa projektowania on-line, która pozwala na zdalne zaprojektowanie wybranego pomieszczenia przez wykwalifikowanego projektanta Grupy Paradyż, zgodnie z wytycznymi klienta.

Grupa Paradyż obiecuje, że po dokonaniu ostatecznego wyboru i wskazaniu jednej z metod płatności, zamówienie zostanie przygotowane do odbioru przez kuriera w ciągu 3 dni. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość wniesienia asortymentu bezpośrednio do domu klienta. Zakupione płytki objęte są 5-letnią gwarancją.

Zostaw odpowiedź