fbpx

IAI-Shop.com i PayPal przedstawiają nowe usługi dla sprzedawców sklepów internetowych

Lęk przed dokonywaniem płatności w internecie to główny powód dla, którego klienci rezygnują z zakupów online. Bezpieczna i globalnie akceptowana metoda płatności jest kluczem do rozwoju handlu online, szczególnie w przypadku transakcji międzynarodowych.

Jak sprawić, by sklep internetowy wzbudził ufność i bezpiecznie dokonał płatności w 25 walutach i na 193 rynkach świata? Wystarczy skorzystać z partnerskiej integracji IAI-Shop.com i PayPal.

„PayPal to wiarygodny i godny zaufania partner, obecny w świadomości klientów na całym świecie. PayPal jest liderem wśród naszych klientów, jeżeli chodzi o formę płatności przy sprzedaży międzynarodowej. Bogaty wachlarz narzędzi i usług, rozwiązuje wszystkie problemy wynikające z obsługi transakcji zagranicznych. Dlatego zdecydowaliśmy się zacieśnić współpracę i pracować z tą firmą bliżej zarówno na rynku polskim, gdzie IAI-Shop.com wypracował sobie pozycję lidera, jak również na rynku Brytyjskim i Niemieckim gdzie promujemy naszą usługę IdoSell Shop.” – podkreśla Paweł Fornalski, Prezes IAI S.A.

PayPal to globalna marka, dzięki której sprzedawca może dużo łatwiej przekonać do siebie konsumentów. Jest to szczególnie ważne dla sklepów internetowych planujących lub prowadzących międzynarodową ekspansję. Nowa integracja IAI-Shop.com i PayPal oferuje rozwiązania, jakich nie ma w żadnych innych usługach do prowadzenia sklepu internetowego. Dzięki tej integracji zagraniczni sprzedawcy mogą efektywnie budować zaufanie kupujących.

 

Cieszymy się, że wiodąca platforma dla sklepów internetowych, IAI-Shop.com poszerza współpracę z nami. W dobie smartfonów, kupowanie powinno być proste i wygodne, bez zbędnych przestojów. Dzięki PayPal, wpisywanie prywatnych danych czy numeru rachunku bankowego nie jest już konieczne. Wystarczy login i hasło do konta PayPal by w klika sekund środki pojawiły się na koncie sprzedawcy” – mówi Ganna Yevtushenko, Szef ds. Rozwoju Biznesu w PayPal Środkowa i Wschodnia Europa.

 

Nowe warunki umowy między parterami, pozwalają klientom IAI-Shop.com skorzystać z usługi PayPal WAX booster. Usługa pozwala klientom sklepów internetowych na płatność w systemie PayPal z użyciem karty kredytowej bez konieczności zakładania konta PayPal. Dzięki temu proces zamówienia w sklepach internetowych jest znacznie prostszy i efektywniejszy, co zwiększa konwersję sprzedaży.

Kolejny udogodnieniem jest opcja automatycznego księgowania płatności PayPal, znana jako Błyskawiczne Powiadamianie o Płatności (ang. IPN – Instant Payment Notification). Dzięki temu każdy sklep, funkcjonujący na innowacyjnym oprogramowaniu IAI-Shop.com, otrzymuje jeszcze skuteczniejszy, wygodniejszy i w pełni zautomatyzowany mechanizm potwierdzający dokonanie płatności przez klienta, który złożył zamówienie w sklepach klientów IAI-Shop.com

IAI-Shop.com stale rozwija i poszerza możliwości sprzedaży międzynarodowej. W takiej ofercie liczy się nie tylko szeroki wachlarz funkcji, ale również zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Dzięki integracji z PayPal, międzynarodowy sprzedawca posiada jeden z najlepszych na świecie systemów ochrony przed nadużyciami oraz może mieć pewność efektywnej realizacji transakcji.

Dzięki nowej współpracy partnerów, dodatkowe usługi PayPal są dostępne dla każdego klienta IAI-Shop.com. Wystarczy zaznaczyć PayPal w profilach płatności w panelu sklepu internetowego IAI-Shop.com. Uruchomienie tej opcji jest całkowicie bezpłatne. Sprzedawca ponosi jedynie koszty prowizji od sprzedaży, które dzięki IAI-Shop.com są w promocyjnych stawkach.

1 komentarz

  1. Tomek 10-05-2013

Zostaw odpowiedź