fbpx

Izba Gospodarki Elektronicznej buduje ekosystem branży e-commerce

MileMaison.pl, SaveCart i Wydawajdobrze.com to nowe firmy członkowskie w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Wspólnie z innymi podmiotami będą budować ekosystem wokół branży e-commerce, wspierając rozwój handlu elektronicznego.

Dążąc do rozwoju sklepu Mile Maison, nieustannie staramy się poszerzać swoją wiedzę z obszaru e-commerce, aby nie tylko budować markę sklepu, ale i zapewnić swoim klientom jak najwyższe standardy obsługi. Dużą wartość stanowią dla nas szkolenia, które są źródłem bezcennej wiedzy. Jesteśmy przekonani, że członkostwo w e-Izbie oferującej dostęp do ekspertów specjalizujących się w rynku e-commerce, a także wsparcie w budowaniu wizerunku, pomoże nam w podążaniu wybraną drogą.

– Magdalena Dudzic z MileMaison.pl.

 

Rynek e-commerce dynamicznie się rozwija, a wraz z nim rośnie potrzeba regulacji oraz skutecznej reprezentacji branży. Jako nowy członek e-Izby chcemy włączyć się w proces tworzenia standardów dotyczących sektora e-handlu, a przez to bezpośrednio wpływać na jakość i poziom świadczonych usług. Udział w pracach organizacji będzie dla nas również wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą z innymi kluczowymi graczami na rynku. SaveCart jest firmą młodą, ale tworzoną przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem, wdrażającą autorskie usługi oraz nowatorskie rozwiązania. Myślę więc, że nasz wkład w działalność e-Izby może również stać się dla innych członków inspiracją do dalszych działań

– mówi Piotr Ziółkowski z SaveCart.

Izba Gospodarki Elektronicznej zrzesza przede wszystkim podmioty będące sklepami internetowymi, jak również przedstawicieli platform e-commerce, płatności on-line, usług oraz rozwiązań IT dla e-commerce, e-usług i treści cyfrowych oraz przedstawicieli branży logistyka i dystrybucja.

Współpraca z Izbą Gospodarki Elektronicznej i możliwość aktywnego uczestnictwa w jej inicjatywach to  szansa na zdobycie wiedzy, która w tej dziedzinie nieustannie ewoluuje. To świadomość, budowana przez e-Izbę, daje nam zdecydowaną przewagę w dynamicznie rozwijającym się świecie e-commerce. Organizowane przez e-Izbę szkolenia oraz eventy, to nie tylko sposób na  zdobycie merytorycznej wiedzy, ale również możliwość poznania ekspertów z branży, którzy chętnie dzielą się z nami bezcennym doświadczeniem, płynącym wprost z praktyki.

– tłumaczy Łukasz Mazur, New Busiess Manager z Wydawajdobrze.com.

Szerokie działania edukacyjne na rzecz przedstawicieli branży e-commerce, to jeden z filarów działalności e-Izby, jednak jej celem jest również mobilizowanie do zwiększenia konkurencyjności i podnoszenia jakości świadczonych usług. Swój cel e-Izba realizuje m.in. poprzez organizację konkursu „e-Commerce Polska awards 2015”, w którym e-sklepy nadal mogą zgłaszać swój udział. Więcej informacji o konkursie na stronie www.ecpawards.pl.

 

O nowych firmach:

MileMaison.pl

MileMaison.pl to sklep internetowy oferujący stylowe meble i dodatki do wnętrz, inspirowane tradycyjnym wzornictwem z minionych lat, a także przedmioty, które nawiązują do aktualnych światowych trendów. Do naszej oferty staranie wyszukaliśmy meble, lampy, dekoracje i akcesoria kuchenne cenionych i lubianych marek. Sklep Mile Maison to miejsce, w którym style łączą się, dzięki czemu można zaaranżować wnętrza wyjątkowe i ponadczasowe. Mile Maison to także profesjonalne doradztwo i wysoka jakość obsługi.
www.milemaison.pl

 

SaveCart

SaveCart to pierwsza firma w Polsce oferująca pełną personalizację sklepów online, połączoną z systemem ratowania transakcji w czasie rzeczywistym. SaveCart monitoruje i zapisuje pełną aktywność klientów sklepu, w tym niezarejestrowanych gości, niezalogowanych użytkowników oraz zalogowanych stałych klientów. Dzięki temu tworzy ich profile i zapamiętuje preferencje. Opracowywane na tej podstawie kampanie pozwalają m.in. na ratowanie porzucanych koszyków, angażowanie użytkowników, inspirowanie do dalszych zakupów oraz targetowanie przekazu na urządzenia mobilne, dzięki czemu obroty w e-sklepach wzrastają średnio o 20 proc.
www.savecart.pl

 

Wydawajdobrze.com

Wydawajdobrze.com to dynamicznie rozwijający się portal internetowy, który gromadzi najlepsze kody rabatowe, kupony promocyjne, gazetki reklamowe i produkty finansowe.

Wydawajdobrze.com jest największym portalem z atrakcyjnymi ofertami, zaprojektowanym w celu spełniania potrzeb sklepów internetowych w Polsce. Naszym celem jest udostępnienie użytkownikom najciekawszych ofert, największych sklepów e-commerce, które znajdują się w sieci, tak, aby każdy użytkownik w prosty i szybki sposób mógł kupować jeszcze taniej. U nas zawsze znajdziesz najlepsze okazje w jednym miejscu!

www.wydawajdobrze.com

Zostaw odpowiedź