fbpx

Jak uniknąć częstych zwrotów obuwia?

Serwis Shoefitr oferuje nowoczesny system przypasowania obuwia do określonego klienta. Wystarczy podać kilka ważnych informacji, a program sam pomoże nam odszukać idealną parę butów.

Jednym z większych problemów dla sprzedawców online są częste zwroty obuwia. Niestety to także jest problem dla kupujących, którzy także nie przepadają za zwracaniem niewygodnej pary butów. Bardzo często spotykamy się z problemem różnej numeracji poszczególnych rodzajów obuwia. Często mamy w domu buty o różnych rozmiarach, ponieważ producenci nie zawsze są zgodni we wzorach, przez co kupując obuwie w najbardziej pasującym nam rozmiarze, możemy sporo się rozczarować. Tym samym powstają koszta zwrotów, które często ponoszą klienci, zniechęcając się następnie do kolejnych transakcji. Shoefitr stworzyło aplikacje częściowo rozwiązującą ten problem.

 

Jak to działa? Bardzo prosto. Shoefitr pozwala na skanowanie określonych butów, które następnie są wprowadzane do komputera oraz analizowane przez oprogramowanie. Dzięki temu w swojej pamięci ma wgranych mnóstwo wzorów. Klient podnająć np. określoną markę obuwia, która pasuje mu idealnie, otrzyma skan tego buta zawierający wszelkie potrzebne informacje. Klient może teraz na cyfrowym modelu poprawić pewne szczegółu danego modelu, dzięki czemu stanie się on wygodniejszy. Gdy już wybierzemy interesujące nas parametry, system pokazuje nam wszystkie pary, które pasują do naszych upodobań.

 

Takie oprogramowanie, pomoże w wysokim stopniu zniwelować błędy w dokonywanych zakupach. Klient powinien być zadowolony z zakupu, i nie będzie korzystał z reklamacji. Sprzedawca nie musi zawracać sobie głowy dodatkowymi obowiązkami. Wypada tylko poczekać jak do nas trafi ta aplikacja.

Zostaw odpowiedź