fbpx

Kartka na walentynki od Poczty Polskiej

Poczta Polska uruchomiła niedawno serwis neoKartka.pl. Dzięki temu rozwiązaniu możemy wysłać z internetu kartkę, którą Poczta wydrukuje i doręczy pod wskazany adres.

Poczta ostro bierze się za poprawę wyników finansowych oraz swojego wizerunku. Od stycznia wprowadziła sporo zmian, i jak widać ciągle stara się być bardziej nowoczesna. Specjalne kartki z serwisu neoKartka.pl można już było wysyłać na Dzień Babci i Dziadka.

Usługa neoKartka.pl umożliwia, wysłanie za pośrednictwem Internetu, wybranej kartki okolicznościowej, która dociera do odbiorcy, w formie tradycyjnej, czyli papierowej. Korzystanie z usługi nie wymaga zakładania konta, ani logowania się w serwisie. Klienci mogą wybrać jeden z 16. walentynkowych motywów, wpisać życzenia lub skorzystać z gotowego szablonu. Po dokonaniu płatności online zamówienie jest przekazywane do realizacji. Wybrana neoKartka trafia do odbiorcy w formie papierowej. Cena za dużą kartkę wysokiej jakości druku cyfrowego (format A5) to 4,49 zł.

 

Możemy również wybierać kartki dedykowane na inne okazje np. imieniny czy urodziny. Niebawem dostępna będzie neoKartka przygotowana specjalnie na Dzień Kobiet

1 komentarz

  1. Popek 11-02-2013

Zostaw odpowiedź