fbpx

Katalog spożywczaków od Kwit.pl

Kwit.pl, o którego innowacyjnym pomyśle na pluginoporównywarkę w formie asystenta, który wyświetla ceny produktów w innych sklepach spożywcznych, gdy oglądamy dany produkt w jednym z nich.

Teraz pora na kolejną formę agregacji danych – najcenniejszą, bo łączącą offline z online.

 

 

Nie tak dawno opisywaliśmy rozwiązanie w podobnej formie, w ramach którego naniesiono bankomaty na mapy Google oraz upakowano to wszystko w ramach aplikacji na smartfony, co uważam za genialny pomysł łączący w sobie wszystko co najlepsze w big data, mobile i usability.

 

Teraz podobną drogą idzie Kwit.pl, który stworzył internetowy “Katalog Sklepów Spożywczych Kwit” . Jest to wirtualny informator, który wskaże konsumentom, gdzie w najbliższej okolicy mogą zrobić w danej chwili potrzebne zakupy. Naturalnie, jest on dostępny na urządzenia przenośne, więc można go używać w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki opcji geolokalizacji serwis wskaże użytkownikowi, jak dojść bądź dojechać z danego miejsca do punktu docelowego.

 

Co jeszcze oferuje katalog?

„Wprowadzone przez portal kategorie produktów pozwalają na wyszukiwanie poszczególnych sklepów po dostępności konkretnych artykułów. Ponadto “Katalog Sklepów Spożywczych Kwit” oferuje także możliwość subskrypcji profili, dzięki czemu użytkownik jest na bieżąco informowany o wszelkich promocjach albo nowościach w danym sklepie”

 

Już teraz katalog oferuje informacje o popularnych markach, takich jak: Carrefour, Biedronka, Fresh Market, Tesco, czy też Rossmann.

 

1 komentarz

  1. Barto 03-12-2014

Zostaw odpowiedź