fbpx

Kevin Spacey w reklamach BZ WBK

Jak donosi wczorajsza Gazeta Wyborcza BZ WBK nie spuszcza z tonu i zaprasza do swoich spotów reklamowych kolejną gwiazdę światowego formatu.

BZ WBK zasłynął ze spotów z gwiazdami takimi jak: Danny DeVito, John Cleese, Gerard Depardieu czy Antonio Banderas. Teraz bankierzy jeszcze głębiej zajrzeli do kieszeni i ściągnęli gwiazdę, która jest na absolutnym topie.

 

W Wyborczej możemy przeczytać, że BZ WBK walczy z Bre Bankiem o pozycję numer trzy i ma zamiar wygrać właśnie z pomocą kolejnego aktorskiego giganta. Kampania telewizyjna startuje 1 października, zaś od 23 września w prasie oraz internecie.

 

Szczerze mówiąc nie jestem klientem BZ WBK, stąd z radością oczekuje na spoty z genialnym Kevinem Spacey (pierwsze reklamy prasowe nie powalają). Z drugiej strony nie zazdroszczę klientom BZ WBK – ich ciężko zarobione pieniądze idą na najdroższą w historii banku kampanię reklamową.

 

Banki podobnie jak operatorzy komórkowi zdają się nieco zapominać o stałych klientach i bezwzględnie walczą o nowych. Wygląda na to, że taniej jest wyrzucić furę gotówki w marketing niż obniżać ceny i oferować coraz to lepsze warunki dla stałych klientów.

 

Zostaw odpowiedź