fbpx

Kolejny duży gracz z branży budowlanej otwiera sklep internetowy

W sieci kupujemy już nie tylko produkty codziennego użytku, ale także artykuły sanitarne i grzewcze – od grzejników, ogrzewaczy wody, zestawów podtynkowych, po baterie łazienkowe. Obecnie już 15 proc. transakcji w internecie dotyczy tej kategorii produktów.

Grupa SBS, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych, uruchomiła właśnie swój sklep internetowy. W ofercie dostępne są produkty marek własnych: Keller, Delfin i Nanopanel.

 

W uruchomionej właśnie platformie sprzedażowej, znajduje się ponad tysiąc produktów techniki grzewczej i sanitarnej. Zaproponowane rozwiązanie udostępnione zostało w formie wyszukiwarki produktów, połączonej z możliwością wskazania najdogodniejszego miejsca odbioru towaru, w jednym z ponad 170 punktów sieci sprzedaży tradycyjnej Grupy SBS.

 

Dzięki nowej platformie klienci mogą łatwo wyszukać interesujący ich produkt oraz uzyskać komplet informacji na jego temat, m.in. zdjęcia, dane techniczne czy karty katalogowe. Wybrany towar rezerwowany jest online we wskazanej przez klienta hurtowni, z której może go odebrać. Przed ostatecznym zakupem produkt można jeszcze dokładnie obejrzeć oraz uzyskać dodatkowe doradztwo np. w kwestii montażu.

 

Wybór konkretnego produktu, wskazanie miejsca jego odbioru, fachowe doradztwo czy intuicyjny system powodują, że e-sklep Grupy SBS, łączy w sobie zalety zakupów internetowych i tradycyjnych – zakupy wielokanałowe (multichannel commerce). Sklep dostępny jest pod adresem: http://esklep-sbs.pl/

Zostaw odpowiedź