fbpx

Kolejny pośrednik przesyłek kurierskich w Polsce

Packlink to niezwykle udany hiszpański portal oferujący porównywarkę oraz pośrednictwo w złożeniu zamówienia na usługi kurierskie, zarówno krajowe jak i międzynarodowe.

Jak twierdzi właściciel nowo otwartego w Polsce portalu wybrani zleceniodawcy mogą zaoszczędzić nawet 70% dotychczasowych kwot wydawanych na logistykę.

 

 

Chociaż polska wersja istnieje od kilku tygodni serwis posiada właściwie kompletną ofertę dużych firm działających na terenie naszego kraju. Możemy porównywać oferty: DHL, DPD, K-EX, UPS, TNT, GLS oraz InPost (Paczkomaty). Jak widać, na liście brakuje Poczty Polskiej.

 

Portal oferuje duże możliwości, ponieważ dysponuje infrastrukturą sprawdzoną już w trzech krajach: rodzimej Hiszpanii, Niemczech oraz Francji. Jak twierdzi właściciel Packlink oferuje kompleksowe rozwiązanie od nadania przesyłki, przez śledzenie po odbiór w określonym miejscu i czasie. Aby złożyć zamówienie nie trzeba być zarejestrowanym.

 

Do kogo kierowana jest oferta portalu? Z pewnością do osób, które okazyjnie korzystają z ofert firm kurierskich – przytłaczająca większość e-przedsiębiorców indywidualnie negocjuje ceny i bez problemu płaci znacznie niższe stawki, niż te oferowane na stronie.

 

O tym, że Packlink łowi przede wszystkim osoby prywatne świadczy także informacja na stronie głównej, która zachęca do indywidualnego kontaktu każdego, kto wysyła więcej niż 10 przesyłek tygodniowo. Ale takich klientów z pewnością na celownik wezmą także przedstawiciele handlowi firm kurierskich, którzy zaoferują ceny bez marży kolejnego pośrednika.

 

 

Zostaw odpowiedź