fbpx

Letnia Szkoła e-Commerce edukuje przedsiębiorców

Już od połowy lipca rusza Letnia Szkoła e-Commerce Polska, której celem jest edukacja przedsiębiorców działających offline, którzy planują rozpocząć swoją działalność również w Internecie.

Projekt Letniej Szkoły będzie realizowany w kilku lokalizacjach: w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Można będzie uzyskać rzetelną wiedzę od ekspertów e-Commerce Polska, którzy są praktykami branży e-handlu i działają w tym sektorze nieprzerwanie od wielu lat. Poruszą oni kwestie zastosowania technologii w e-commerce, efektywnej sprzedaży, szeroko pojętej obsługi e-klienta, a także marketingu online w e-commerce.

Szkoła jest skierowana do przedstawicieli różnych branż. W związku z tym zajęcia podzielone będą na dwie grupy, w pierwszej znajdą się przedstawiciele branż: fmcg, fashion oraz sport, natomiast w drugiej elektroniki oraz dom i ogród.

„Wybraliśmy takie gałęzie handlu, bo dostrzegamy ich olbrzymi potencjał dla branży e-commerce. Bardzo wiele firm działa prężnie na rynku offline, a nie prowadzi sprzedaży czy nie świadczy usług w sieci. Klienci stawiają coraz wyższe wymagania, oczywistością zaczyna być obecność w Internecie. Dla przedsiębiorców jest to sygnał, ze należy się rozwijać i przenosić swoją działalność do sieci, dla nas że istnieje rzeczywista potrzeba ich edukowania jak to zrobić”. – tłumaczy Patrycja Sass-Staniszewska, dyrektor biura e-Commerce Polska

Zajęcia odbywać będą się raz w tygodniu przez 4 tygodnie. Każde spotkanie będzie dotyczyło jednego bloku tematycznego. Pierwszy blok skupi się na technologii w ecommerce oraz kwestiach operacyjnych ( e-logistyka, wysyłka zamówień). Odbędzie się w Warszawie 16.07. Drugie spotkanie dotyczyło będzie roli marketingu online w przyciągnięciu konsumenta do e-sklepu. Słuchacze będą mogli się dowiedzieć jak z Internetu zrobić skuteczny kanał sprzedaży i pozyskiwania klienta. Blok realizowany będzie w Warszawie 23.07 oraz w Krakowie 25.07. Trzeci tydzień poświęcony będzie sprzedaży, a głównie zagadnieniu rozszerzenia kanału sprzedaży o online. Zajęcia odbędą się w Warszawie 30.07 oraz we Wrocławiu 1.08. W ostatnim bloku omówione zostaną aspekty prawne przy przejściu z biznesu offline do online. Spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie 06.08.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego na adres szkola@ecommercepolska.pl oraz telefonicznie pod numerem 500 390 172

 

1 komentarz

  1. Piotr 02-07-2013

Zostaw odpowiedź