fbpx

Logistyka dla małych przedsiębiorstw

Siódemka S.A. wprowadza nową ofertę dedykowaną mikro i małym przedsiębiorcom korzystającym z usług kurierskich. Propozycja Siódemki to połączenie promocyjnej oferty handlowej z internetową platformą obsługi przesyłek i klienta o nazwie 7 Internet Shipping.

7 Internet Shipping umożliwia nadawcy m.in. szybkie tworzenie listów przewozowych, obsługę wysyłek seryjnych oraz dokonywanie kompleksowego rozliczenia procesów logistycznych. Stanowi także platformę komunikacji z Działem Obsługi Klienta.

Oferta promocyjna, której ważność jest ograniczona w czasie, zapewnia wszystkim nowym klientom konkurencyjne warunki współpracy, w tym ceny oraz warunki płatności. Użytkownicy, którzy zdecydują się podpisać umowę promocyjną przed końcem listopada br. w miesięcznym abonamencie o wartości 280 złotych otrzymają możliwość wysłania 20 paczek w usłudze 7 Standard (z doręczeniem przed końcem następnego dnia). Wysłanie jednej paczki kosztuje zatem 14,00 złotych netto i zawiera opłatę paliwową i drogową, co jest bardzo konkurencyjną ceną nawet wobec oferty brokerów. Klienci otrzymują także możliwość dokonania opłaty za wykonane usługi raz w miesiącu (z 7-dniowym terminem płatności), korzystając z płatności on-line dostępnej w module rozliczeń platformy 7 Internet Shipping.

Mechanizm jest prosty. Duża firma, nadająca np. 1000 paczek miesięcznie, otrzymuje od firmy kurierskiej niższe ceny od podmiotu nadającego 50 paczek i później, niższą cenę za doręczenie może zaoferować także klientom. Ta różnica często stanowi przewagę konkurencyjną, szczególnie gdy chodzi o podobny towar, w zbliżonej lub identycznej cenie – tłumaczy Marcin Kruszyński, PR Manager, Siódemka S.A. Małe podmioty, szczególnie na początku swojej działalności, mają przez to mniejsze szanse zaistnienia na rynku. Siódemka myśli o nich i dzięki nowej ofercie promocyjnej oraz platformie 7 Internet Shipping chce pomóc w zbudowaniu ich rynkowej pozycji.

Nowa oferta Siódemki to interesująca propozycja w logistyce małego e-commerce.

1 komentarz

  1. demeo 12-11-2012

Zostaw odpowiedź