fbpx

Murator uruchomił nowy serwis e-commerce

Zakupy.tuznajdziesz.pl to nowy serwis e-commerce Wydawnictwa MURATOR SA, będący połączeniem trzech funkcjonujących do tej pory niezależnie serwisów: Zakupy-budowa.tuznajdziesz.pl, Zakupy-wnetrza.tuznajdziesz.pl i Zakupy-ogrod.tuznajdziesz.pl.

Nowy serwis umożliwia porównywanie cen ofert zamieszczanych przez sklepy internetowe współpracujące z firmą MURATOR SA przy projekcie e-commerce.

Skierowany jest do inwestorów indywidualnych, planujących budowę, remont lub będących na etapie urządzania domu czy mieszkania, oraz do profesjonalistów. Stanowi także narzędzie promocji sklepów internetowych i firm.

Platforma skupiająca serwisy Zakupy-budowa.tuznajdziesz.pl, Zakupy-wnetrza.tuznajdziesz.pl i Zakupy–ogrod.tuznajdziesz.pl funkcjonuje pod wspólnym logotypem.

Na stronie głównej wyeksponowane zostały trzy główne kategorie: Budowa, Wnętrza, Ogród, do których przyporządkowano około 1600 podkategorii w celu ułatwienia wyszukiwania produktów spośród 1 500 000 ofert.

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom internautów, nie tylko zmieniliśmy wygląd i sposób poruszania się po serwisie, ale także zadbaliśmy o klarowny układ kategorii oraz szerokie możliwości sortowania i zawężania wyników wyszukiwań. Mając zaś na uwadze naszych partnerów, czyli branżowe sklepy internetowe, poprzez nowe formy prezentacji ofert chcemy zagwarantować im lepszą widoczność w serwisie, która wpłynie na wzrost transakcji w ich sklepach

stwierdziła Magdalena Wasilewska-Pyłka, szef projektu.

Zostaw odpowiedź