fbpx

Na lato – wakacyjna witryna e-commerce WP.PL

Podstawowym założeniem twórców serwisu było stworzenie miejsca w Sieci, gdzie użytkownik znajdzie różnorodne, starannie wyselekcjonowane produkty, przydatne podczas letniego wypoczynku.

Począwszy od samochodowej torby awaryjnej i okularów przeciwsłonecznych, przez nawigację GPS, po stroje kąpielowe, letnie bluzeczki i… pływające hamaki – internauta, przed spakowaniem walizek, w jednym miejscu, w serwisie nalato.wp.pl, uzupełni listę brakujących, a niezbędnych podczas wakacji artykułów.

 

W witrynie wyodrębniono 7 zakładek – kategorii tematycznych. W ofercie sekcji W podróży znaleźć można m.in. słuchawki, wagę bagażową z wyświetlaczem (idealna przed podróżą samolotem), a nawet otwieracz do konserw. Obuwie poleca zarówno plażowe klapki, jak i szpilki na wieczorne, letnie szaleństwo; Elektronika oferuje tablety i notebooki oraz aparaty fotograficzne; Sport i turystyka – plażowe maty, namioty, stroje kąpielowe, zaś Biżuteria – wybór naszyjników, bransoletek i kolczyków nie tylko w wakacyjnym designie. W kategorii Outlet znajdują się atrakcyjne, także ze względu na cenę, produkty wyprzedażowe.

Artykuły w serwisie wymieniane są raz, dwa razy w tygodniu. Oferta jest atrakcyjna, m.in. ze względu na dobór wysokiej jakości produktów, często objętych rabatami.

Zakupy przez Internet to dziś codzienność, a polscy użytkownicy są świadomymi i aktywnymi klientami – podkreśla Paweł Żmijewski z Zespołu Sprzedaży Rozwiązań e-Commerce. – Na lato to autorski pomysł WP.PL. To także efekt kolejnych umów o współpracy z partnerami z sektora e-commerce. Aktywnie wykorzystujemy trend polegający na tym, że internauci chcą maksymalnie ułatwić sobie życie, a przy tym kupić dobry towar, płacąc za niego możliwie najmniej.

Wakacyjny sklep nalato.wp.pl jest obecnie jedyną tego typu propozycją w polskiej Sieci. Projekt realizowany będzie do 20 września 2012 r.

Sklepy współpracujące z serwisem to m.in.: szkla.com, conrad.pl, alsen.pl, limango.pl, apart.pl, sklep-presto.pl, sarenza.pl, jestesmodna.pl, dekoria.pl i denley.pl.

 

Zostaw odpowiedź