fbpx

Najlepsze piny roku 2013

Pinterest rośnie w siłę i powoli się instytucjonalizuje. Najlepszym objawem jest wybór topowych wpisów z roku 2013. Chociaż można by wzruszyć ramionami co nas to obchodzi to warto się sprawą zainteresować.

Ponieważ wybór najlepszych pinów roku 2013 to wyraźny sygnał, w którym kierunku iść pracując z tym nowym narzędziem social media.

 

Zacznijmy od najlepszych pinów w kategorii technologia. Tutaj wygrały między innymi drukarki 3D (wieża Eiffla) oraz prezentacja smartwatcha.

 

 

 

W kategorii motoryzacja najlepsze zdjęcie zaprezentował warsztat budujący motocykle na indywidualne zamówienie. Rónie dobrze poszło innemu warsztatowi, który buduje chyba-samochody – także na zamówienie. W tym wypadku widać wyraźnie, że także małe marki, ale z pasją mogą zaistnieć w social media.

 

 

W kategorii zdrowie wielką popularność zdobył prosty poradnik jak ćwiczyć z piłką medyczną. Rzecz jasna od producenta piłki medycznej.

 

 

Dużo się działo w modzie kobiecej. Jednym z wygranych w tej kategorii jest Free People Clothing Boutique.

 

 

Genialny pin w modzie męskiej to ten, który tłumaczy jak wiązać muchę (tak, tak Panowie, muchę się wiąże). W opozycji do klasycznej elegancki Sunraines.com zaprezentował strój na wygłodzonego hipisa, hipstera etc.

 

 

W błyskawicznie rosnącym dziale artykuły dla domu babble.com pokazał 10 najlepszych patentów prosto z Ikei.

 

Zostaw odpowiedź