fbpx

Najpopularniejsze prezenty w Merlinie

Merlin postanowił przygotować raport, w którym zestawił najpopularniejsze produkty oferowane na swojej stronie internetowej w kategoriach: filmy, muzyka, zabawki, książki, kosmetyki oraz gry i programy.

To ciekawa podpowiedź, jeśli jeszcze nie wiecie w co warto się zatowarować.

 

To co w rankingu rzuca się w oczy to fakt, że w e-sklepie Merlin spotykają się klienci o najróżniejszych gustach – zarówno tych bardziej wysublimowanych, jak i zdecydowanie mniej.

 

Widać to wyraźnie na przykładzie kategorii filmy, gdzie na dwóch pierwszych pozycjach spotyka się serial Ranczo oraz Układ zamknięty – jeden z lepszych polskich filmów kończącego się roku. Pośród kolejnych produkcji BBC oraz serialowych tasiemcw zdumiewającą piątą pozycje okupuje pakiet filmów Akiro Kurosawy, zaś siódme miejsce przypadło znakomitemu tytułow Sugar man.

 

Poodobna sytuacja ma miejsce w dziale muzyka, gdzie pomiędzy bliżej niezidentyfikowanym Greatest Hits, nowymi albumami Kayah oraz Edyty Bartosiewicz i kolejnymi składankami Marka Niedźwieckiego mamy Cesarię Evorę, nowego Stinga, składankę autorstwa Kydryńskiego i Michaela Buble’a śpiewającego Sinatrę.

 

Istny misz-masz. Więcej poniżej.

 

Zostaw odpowiedź