fbpx

Najpopularniejsze reklamy na YouTube w lipcu 2013

Lipcowe YoTube utrzymał w garści irytujący wielbłąd, który nie jest nigdy tak zadowolony jak w środy. To zrozumiałe – środek lata i wielbłąd w biurze pasują do siebie idealnie. Ale czy pasuje tu karmienie więźniów w Guantanamo?

Wielkim wygranym jest oficjalny gameplay Grand Theft Auto V oraz nowy klip Hondy, w którego cieniu zniknęła prawdziwa perełka od Japończyków.

 

Zacznijmy od pierwszego miejsca czyli “”Happier than a Camel on Wednesday” – kto nie widział musi zobaczyć, że i Amerykanów stać na porządny absurd.

http://www.youtube.com/watch?v=kWBhP0EQ1lA

 

Miejsce drugie to gampley Grand Theft Auto – oficjalny gameplay, którego popularność pokazuje siłę fanów serii GTA. Zasadniczo, reklamowo nie pokazuje nic.

 

Trzecie miejsce to bardzo dobra reklama Hondy – kto nie wie, zbyt wiele o tej marce, będzie zszokowany jak ogromną ilością dziedzin zajmują się pracowite dłonie japońskich inżynierów.
http://www.youtube.com/watch?v=Dxy4n0UT82o

 

Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o innej prawdziwej perełce reklamowej od Hondy. Japończycy postanowili za jednym zamachem przypomnieć, że system telemetrii powstał właśnie w Hondzie, która ma wielkie tradycje wyścigowe i współtworzyła niegdyś auto dla samego Ayrtona Senny.
http://www.youtube.com/watch?v=oeO2q8FzcnM

 

Po czwarte, O2 zgrabnie postanowiło powalczyć z uwielbieniem kotów przez internautów. Co wynikło z wojny z kocimi memami w sieci?
http://www.youtube.com/watch?v=iMzgl0nFj3s

 

Po piąte jedna z organizacji walczących o prawa człowieka zdecydowała się pokazać jak w Guantanamo karmi się opornych więźniów. Rolę wieźnia zagrał Mos Def – nie grali za to sanitariusze, którzy postanowili go nakarmić przez nos.

Pełna lista tutaj
http://mashable.com/2013/08/01/youtube-top-20-ads-july/

Zostaw odpowiedź