fbpx

Newsletter szablon: Stamplia przychodzi z pomocą

Jeśli pracujecie w niewielkim przedsiębiorstwie, wiele spraw spada na waszą głowę, w tym konieczność opieki nad firmowym newsletterem, to Stamplia jest rozwiązaniem godnym rozważenia.

Już za 8 dolarów możemy kupić sprawdzony szablon w wersji desktopowej i moblnej!

Stamplia to ciekawy projekt, który bazuje na sprawdzonym modelu społecznościowym. Nadmiernie kreatywni graficy umieszczają na stronie szablon, który właściciel strony wycenia według uznania i dzieli się zyskiem ze sprzedaży z autorem.

 

Ta niezwykle popularna i niejednokrotnie ratująca życie marketingowców i webdesignerów metoda sprzedawania szablonów powinna sprawdzić się również w tym wypadku.

 

Chociaż strona dopiero zaczyna i jest w wersji beta już zawiera sporo ciekawych materiałów. Znakomicie wygląda sam design – mamy tu podgląd newsletterów w różnych przeglądarkach, klientach pocztowych, w końcu pogląd na smartfonach i tabletach.

 

Jeśli nie macie jeszcze firmowego newslettera to trudno będzie trafić lepiej. Jeśli już go macie i myślicie nad wersją mobilną – grzechem byłoby nie podejrzeć kilku ciekawych rozwiązań.

Zostaw odpowiedź