fbpx

NK udostępnia katalog gier i aplikacji w wersji mobilnej

Polski serwis społecznościowy Nk.pl swoim mobilnym użytkownikom udostępnił katalog, w którym są dostępne gry i aplikacje zewnętrznych deweloperów.

Katalog jest dostępny dla wszystkich posiadaczy smartfonów (z systemem iOS i Android), którzy korzystają z mobilnej wersji serwisu NK. Każdego miesiąca liczba wszystkich użytkowników NK mobile przekracza 1 400 000 osób. Generują oni ponad 88 000 000 odsłon.

Od teraz, oprócz możliwości np. zarządzania swoim kontem, wiadomościami czy galerią zdjęć, posiadacze smartfonów będą mogli korzystać także z dostępnych na NK aplikacji.

 

Jak mówi Marcin Barciński, Head of Mobile w Naszej Klasie Sp. z o.o.: Pierwsze aplikacje, które już pojawiły się w mobilnej wersji NK, spotkały się z dużym zainteresowaniem użytkowników.

W najbliższym czasie planujemy dalszy rozwój katalogu i dodanie do niego kolejnych aplikacji. Zależy nam na tym, aby była to platforma wykorzystywana przede wszystkim przez polskich deweloperów, korzystających z naszego API. Grupa osób w wieku 15-35 lat, która stanowi trzon mobilnych użytkowników NK, na pewno jest dla nich interesująca.

 

Udostępniając nową funkcjonalność w mobilnej wersji NK, portal wprowadził także dodatkową sekcję dla reklamodawców. Promowane gry i/lub aplikacje znajdą się w specjalnej sekcji „Polecane”. Wprowadzenie katalogu mobilnego jest kolejnym krokiem w rozwoju NK. Wcześniej użytkownicy otrzymali możliwość korzystania z „Grup”, a reklamodawcy opcję kampanii targetowanych demograficznie i behawioralnie.

Zostaw odpowiedź