fbpx

Nowa odsłona e-sklepu OutletMeblowy.pl

OutletMeblowy.pl, jeden z największych polskich e-sklepów z luksusowymi meblami, od kilku dni prezentuje się w nowej odsłonie.

Nowy OutletMeblowy.pl został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w e-commerce. Pierwsze, co wpada w oko, to nowoczesny, lekki i subtelny design oraz czytelna i intuicyjna nawigacja.

Najważniejsze jednak zmiany tkwią w tym co niewidoczne – we wdrożeniu inteligentnego systemu personalizacji oferty. System ten pozwala, poprzez różne kanały komunikacji,dostarczyć klientowi atrakcyjne oferty, treści i rekomendacje produktów, co znacząco wpływa na wzrost zaangażowania użytkownika i w efekcie podnosi konwersję oraz wartość zamówień.

Dodatkowo sklep postawił na integrację swoich klientów poprzez zaimplementowanie aplikacji Q&A, umożliwiającej zbieranie komentarzy i opinii o produktach od osób, które dany produkt zakupiły.

Rozwinięto także narzędzia filtrujące i sortujące produkty. Strona główna przeznaczona została do przekazywania w formie slidera kilku najważniejszych komunikatów, typu hit dnia czy bieżąca akcja promocyjna. Natomiast na karcie produktu zamieszczony został moduł zoom, pozwalający dokładnie, wraz ze szczegółami, obejrzeć produkt na zdjęciu.

 

– OutletMeblowy.pl jest dowodem na to, że z sukcesem można sprzedawać za pośrednictwem Internetu tak nietypowe produkty jakimi są meble, w dodatku te z wyższej półki. Decyzja podjęta kilka lat temu o otwarciu sklepu była bardzo trafna, jednak cały czas jesteśmy świadomi, że kluczem do powodzenia jest nieustanny rozwój. Stąd też postanowiliśmy odświeżyć wizerunek sklepu oraz wprowadzić udogodnienia i nowości technologiczne, dzięki którym nasza oferta bezpośrednio dotrze do najbardziej zainteresowanych nią osób – tłumaczy Arkadiusz Konieczny, Creative Manager w OutletMeblowy.pl

 

 

Zaprojektowanie nowego layoutu oraz usprawnienie funkcjonalności sklepu powierzono Grupie AMP Media, która od kilku lat wspiera OutletMeblowy.pl w działaniach e-marketingowych.

– Nasza kilkuletnia współpraca owocuje dalszymi działaniami. Cieszy nas zaufanie ze strony OutletMeblowy.pl pozwalające nam rozwijać platformę sprzedażową o nasze autorskie rozwiązania, jak wspomniany wcześniej inteligentny system personalizacji oferty – mówi Tomasz Jewiarz, manager projektu ze strony Grupy AMP Media.

 

 

OutletMeblowy.pl oferuje meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz wielu znanych, luksusowych marek jak np.: Kler, Ciacci, Calligaris, Klose, Natuzzi, Koinor, Collection Unique, Piogia Decorativa, Holzmöbel, Janpol, czy Dan-Wex. Asortyment sklepu stanowią przede wszystkim końcówki serii, meble z ekspozycji, targów, salonów itp, dlatego oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach, obniżonych nawet do 70%.

 

Zostaw odpowiedź