fbpx

Nowy pomysł na sprzedaż (woj. wielkopolskie) Szkolenia dla e-biznesu w 100% dofinansowane

Czytelników “Mensis.pl” oraz firmy z siedzibą w województwie wielkopolskim zapraszamy do udziału w szkoleniach dla e-biznesu dofinansowanych w 100% ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków Budżetu Państwa.

Szkolenia realizowane w projekcie sklasyfikowane są w dwóch blokach tematycznych:
sprzedaż i obsługa klienta oraz e-biznes


Celem szkoleń z bloku I jest poprawa umiejętności efektywnej sprzedaży produktów i usług, budowania bezpośrednich i zdalnych kontaktów handlowych oraz skutecznej obsługi klienta.
Szkolenia wymienione w bloku II skupiają się na tematyce tzw. e-biznesu.  Nakierowane są na rozwój działalności internetowej mającej wspierać i rozwijać handel bezpośredni. Celem tych szkoleń jest m.in. nabycie wiedzy dotyczącej budowy i rozwoju sklepu internetowego, poprawa umiejętności budowania relacji z klientem oraz reklamy internetowej.

 

FINANSOWANIE

Projekt został złożony w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet 8 (“Regionalne kadry gospodarki”), Działanie 8.1. (“Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”), Poddziałanie 8.1.1 (“Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw”). Wniosek z po-wodzeniem przeszedł ocenę formalną oraz merytoryczną i został zakwalifikowany do finansowania z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków Budżetu Państwa.

Szkolenia dofinansowane są w 100%, przez co koszt jednodniowego szkolenia –
508,41 PLN oraz dwudniowego – 994,68 PLN pokrywany jest całkowicie przez Europejski Fundusz Społeczny, dzięki pomocy De Minimis.

Szkolenia będą odbywały się w Poznaniu.
Harmonogram szkoleń oraz możliwość rejestracji na wybrane szkolenia znajdą Państwo na stronach: http://poznan.mcs.edu.pl

DLA KOGO?

Projekt nakierowany jest na rozwój mikro/małych i średnich przedsiębiorstw z branży handlowej mających siedzibę, oddział lub filię w woj. wielkopolskim. Firmy uprawnione do skorzystania ze szkoleń muszą posiadać nr PKD (Polska Klasyfikacja Działalności)
z przedziału 45-47.  Potencjalny uczestnik może wziąć udział w dowolnej liczbie szkoleń (jedno lub dwu – dniowych) z dowolnego bloku.

HARMONOGRAM

Trening negocjacyjnyPoznań2013-02-27
Konstruowanie skutecznych ofert handlowych w j. polskim i angielskimPoznań2013-03-06
Merchandising e-sklepuPoznań2013-03-07
Internauta jako klientPoznań2013-03-18
Innowacyjne narzędzia wspomagające sprzedaż przez InternetPoznań2013-04-22
Konstruowanie skutecznych ofert handlowych w j. polskim i angielskimPoznań2013-04-24
Marketing e-mailowy – skuteczność wysłanej ofertyPoznań2013-05-10
Organizacja sklepu wirtualnegoPoznań2013-05-20

Zapraszamy po szczegóły pod adresem http://poznan.mcs.edu.pl

Zostaw odpowiedź