fbpx

Od kogo uczyć się Instagrama?

Na to pytanie odpowiada Econsultancy, które odgrzebało kilka interesujących statystyk dotyczących nowej usługi Instragram Video.

Video to usługa umożliwiająca zamieszczanie 15 sekundowych spotów. Najpopularniejsze kanały to rozrywka i ubrania, zaś 9 na 10 udostępnień ma miejsce na Facebooku.

 

Absolutny numer jeden to MTV, którego 84 filmy zmieściły się w najlepszym top 1000. Ogółem MTV wygenerowało ponad 134 tysiące udostępnień. Kontent MTV to zarówno zapowiedzi nowych albumów, jak i kalendarium ważnych wydarzeń w popkulturze.

http://instagram.com/p/e7K5qgH9M3

 

Jeden z najlepszych kanałów oferuje także NBA. Szczególną popularnością cieszą się krótkometrażowe materiały zza kulis np treningów, rozgrzewek w mocno dokumentalnym stylu.

http://instagram.com/p/fDF-bGxh-D

 

GoPro to producent jeden z najlepszych kamer sportowych na świecie. Na przykład takich, które pozwolą na udokumentowanie podwodnych harców z wielorybami!

http://instagram.com/p/evRpNOrfwS

 

Miami Heat zachwyciło wszystkich filmem, na którym Dwayne Wade wybiera rozmiar mistrzowskiego pierścienia!

http://instagram.com/p/ezsOUnkMp6

 

Starbucks postanowił podzielić się z miłośnikami kawy informacją o tym, że kubek kawy należy się każdemu – materiał został zmontowany po mistrzowsku.

http://instagram.com/p/expK2QRcy_

Zostaw odpowiedź