fbpx

Odchudzanie przez klikanie?

Ludzie przyzwyczaili się do e-działania i klikają coraz częściej, żeby kupić, sprzedać, znaleźć informacje, poznać partnera, znaleźć pracę, itd. Jeszcze do niedawna oferowana w sprzedaży on-line lista produktów i usług była ograniczona, ale w ostatnich latach nastąpił w Polsce prawdziwy boom e-commerce i dynamicznie zwiększające się grupa e-konsumentów.

Żyjemy w szybkich czasach, a załatwianie spraw zdalnie na klik oszczędza chronicznie brakujący nam czas – tak płacimy rachunki, zapisujemy dziecko do przedszkola, w ten sposób robimy także zakupy (coraz częściej również spożywcze). Lista czynności, które zastępujemy wygodnym kliknięciem z komfortu władnego komputera, bez wychodzenia z domu wydłuża się. Ostatnio mieszkańcy dużych polskich miast coraz częściej klikają, by… schudnąć. Tak jak klienci warszawskiej firmy WygodnaDieta.pl, której właścicielką jest Justyna Jasińska-Piotrowska.

WygodnaDieta.pl to catering dietetyczny, czyli usługa polegająca na dostarczaniu pod drzwi klienta posiłków o określonym, wybranych przez niego, limicie kalorycznym. Dostępnych jest kilka limitów: 1000, 1200, 1500 i 2000 kalorii, choć jak przyznaje właścicielka firmy najpopularniejszy jest wariant najbardziej rygorystyczny. Każda dieta ma także wersję wegetariańską, dostępna jest również dieta dla diabetyków. Posiłki dostarczane są rano pod wskazany przez klienta adres. Dania są gotowe do spożycia od razu, lub po wcześniejszym podgrzaniu.

Jak przyznaje Justyna Jasińska-Piotrowska, ponad 90% zamówień składanych jest przez Internet, mimo że dietę wybrać można także za pomocą telefonu lub osobiście w siedzibie firmy. Na stronie firmy dostępny jest specjalny formularz, po wypełnieniu którego przedstawiciel firmy dzwoni pod wskazany numer i potwierdza kurację odchudzającą. Na stronie internetowej dostępne są także przykładowe menu każdego limitu kalorycznego, autentyczne zdjęcia posiłków oraz wskazówki i rady, jak najefektywniej korzystać z oferowanej diety. WygodnaDieta.pl pozwala także na telefoniczne konsultacje z dietetykiem, które również można zamówić przez Internet. Odchudzanie z cateringiem dietetycznym to połączenie fachowej wiedzy profesjonalnych dietetyków z doświadczeniem i fantazją kucharzy specjalizujących się w dietach, dlatego oferowane kuracje odchudzające nie tylko mieszczą się w określonym limicie kalorycznym, ale przede wszystkim są smaczne i zdrowe. Odchudzanie z WygodnaDieta.pl to „kulinarna przygoda i podróż ku wytyczonemu celowi, wystarczy kliknąć, aby wejść do gry,” wyjaśnia właścicielka firmy, „nasz jadłospis odchudzający mało kojarzy się z restrykcyjną dietą, a bardziej z wyszukanym menu ekskluzywnej restauracji,” i dodaje „jemy oczami i musi być nie tylko apetycznie ale i estetycznie i ciekawie, żeby dieta motywowała i inspirowała, a nie nudziła”.

Justyna Jasińska-Piotrowska na pytanie dlaczego postawiła na rozkręcenie swojego biznesu za pośrednictwem Internetu odpowiada: „Bo idziemy z duchem czasu! Ma być nie tylko smacznie i doskonale jakościowo, ale także szybko, łatwo i po prostu – tak jak w nazwie firmy – wygodnie”. Wygodna dieta na klik to e-propozycja na miarę naszych zagonionych czasów i napiętych grafików dziennych zajęć.

Warszawiacy korzystający z oferty przyznają, że dieta z dowozem zamawiana przez Internet to pierwszy skuteczny i skrojony na miarę specyficznych potrzeb klienta sposób na efektywne zrzucenie nadprogramowych kilogramów i wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych. Przedsiębiorcy oferujący coraz bardziej zróżnicowane usługi wiedzą, że nie można zignorować stale powiększającej się rzeszy użytkowników Internetu, którzy odpowiedzi na swoje problemy szukają właśnie w sieci.

WygodnaDieta.pl to interesujące rozwiązanie dla ludzi borykających się z problemem nadwagi i jednocześnie zbyt zajętych, aby spędzać godziny na zakupach i gotowaniu dietetycznych posiłków, a także doskonały przykład na to, jak przenieść do sieci biznes, który pozornie mógłby wydawać się niemożliwy do zrealizowania w wirtualnej rzeczywistości.

Zostaw odpowiedź