fbpx

Olsztyński Zortrax najlepszy na świecie!

W tym miesiącu model M200 zdobył wyróżnienie dla najlepszej drukarki przestrzennej na świecie w swojej kategorii!     Kapituła konkursu była wyjątkowa, ponieważ składała się nań społeczność serwisu 3DHubs.com, który jest największym portalem skupiającym entuzjastów druku przestrzennego. Co roku portal agreguje opinie użytkowników, po czym publikuje zestawienie podsumowujące o nazwie 3D printer guide.   Drukarki rywalizują w kilku kategoriach: Enthusiast (urządzenia dające się łatwo rozbudowywać, z liczną społecznością), Plug ‘n’ Play (łatwe w użyciu, niezawodne i gotowe do pracy po wyjęciu z pudełka), Kit/DIY (sprzęt open source i do samodzielnego montażu), Budget (drukarki kosztujące poniżej 1000 $) Resin (drukujące ze

W tym miesiącu model M200 zdobył wyróżnienie dla najlepszej drukarki przestrzennej na świecie w swojej kategorii!

 

 

Kapituła konkursu była wyjątkowa, ponieważ składała się nań społeczność serwisu 3DHubs.com, który jest największym portalem skupiającym entuzjastów druku przestrzennego. Co roku portal agreguje opinie użytkowników, po czym publikuje zestawienie podsumowujące o nazwie 3D printer guide.

 

Drukarki rywalizują w kilku kategoriach:

  • Enthusiast (urządzenia dające się łatwo rozbudowywać, z liczną społecznością),
  • Plug ‘n’ Play (łatwe w użyciu, niezawodne i gotowe do pracy po wyjęciu z pudełka),
  • Kit/DIY (sprzęt open source i do samodzielnego montażu),
  • Budget (drukarki kosztujące poniżej 1000 $)
  • Resin (drukujące ze światłoutwradzalnej żywicy).

 

W tym roku zestawienie objęło:

  • 5350 recenzji
  • 441 modeli drukarek
  • 714300 wydruków modeli przestrzennych

 

Na spisanie recenzji użytkownicy 3DHubs.com poświęcili 638 godzin, zaś pod uwagę wzięto: jakość wydruku, łatwość użytkowania, jakość sprzętu, niezawodność, ilość awarii, pomoc techniczna, społeczność, koszty związanie z korzystaniem z urządzenia a także oprogramowanie i wartość.

 

Czym najmocniej zapunktował Zortrax M200? Niezawodnością, łatwością obsługi oraz gotowością do pracy zaraz po kupnie. M200 może pochwalić się też łatwością użycia, trwałą konstrukcją oraz najmniejszą w zestawieniu liczbą nieudanych wydruków (poniżej 7%). Drukarkę 3D z Olsztyna poleciłoby innym aż 98% użytkowników, a raport 3DHubs podkreśla, że nadaje się zarówno dla tych, którzy zaczynają przygodę z drukiem 3D jak i profesjonalistów.

 

„Drugi rok z rzędu nasze urządzenie zdobywa tytuł najlepszej drukarki 3D w kategorii Plug ‘n’ Play. Ponieważ ranking 3DHubs.com to największe tego rodzaju zestawienie na świecie, do tego opinie pochodzą od najbardziej wiarygodnych recenzentów – użytkowników drukarek. Z wymienionych powodów nagrodami od 3D Hubs szczycimy się szczególnie. Przypomnę jeszcze, że w kwietniu tego roku M200 znalazła się również na szczycie rankingu drukarek desktopowych prowadzonego przez ten serwis” – powiedział Rafał Tomasiak, CEO Zortrax. „Projektując M200 postawiliśmy sobie za cel stworzenie urządzenia, jakiego wówczas brakowało na rynku – sprzętu, który zapewni wysoką jakość wydruku bez konieczności samodzielnego montażu czy żmudnej kalibracji przed rozpoczęciem pracy. Nagroda jaką właśnie otrzymaliśmy potwierdza, że udało nam się w pełni zrealizować te założenia i to w sposób najlepszy na świecie”.

 

Tutaj pełne zestawienie

https://www.3dhubs.com/best-3d-printer-guide

Zostaw odpowiedź