fbpx

Pakiety Kurierskie InPost odpowiedzią na logistyczne wyzwania e-commerce

Jednym z priorytetów dla klientów e-sklepów jest dziś szybkość dostawy. Niewątpliwie motywuje on sprzedawców do wydajniejszego zarządzania logistyką przesyłek. InPost wychodzi naprzeciw tym potrzebom dzięki usłudze Pakietów Kurierskich. Oferta skierowana jest do małych oraz średnich e-biznesów i dopasowuje się do potrzeb firmy. Możemy nadawać od 25 do 200 paczek miesięcznie i zawsze otrzymujemy gwarancję ceny przez cały okres umowy (12 lub 24 m-ce). Korzystając z abonamentu, możemy wysyłać przesyłki już od 10,10 zł, a nasza oszczędność rośnie wraz ze wzrostem pakietu. Aż 98% paczek dociera do klientów już następnego dnia. Wysyłamy, zamawiając kuriera lub nadając przesyłki w jednym z tysięcy

Jednym z priorytetów dla klientów e-sklepów jest dziś szybkość dostawy. Niewątpliwie motywuje on sprzedawców do wydajniejszego zarządzania logistyką przesyłek. InPost wychodzi naprzeciw tym potrzebom dzięki usłudze Pakietów Kurierskich.

Oferta skierowana jest do małych oraz średnich e-biznesów i dopasowuje się do potrzeb firmy. Możemy nadawać od 25 do 200 paczek miesięcznie i zawsze otrzymujemy gwarancję ceny przez cały okres umowy (12 lub 24 m-ce). Korzystając z abonamentu, możemy wysyłać przesyłki już od 10,10 zł, a nasza oszczędność rośnie wraz ze wzrostem pakietu.

98% paczek dociera do klientów już następnego dnia. Wysyłamy, zamawiając kuriera lub nadając przesyłki w jednym z tysięcy Paczkomatów.

Z pakietami odnosimy zarówno korzyści ekonomiczne, jak i biznesowe – a im więcej paczek wysyłamy, tym atrakcyjniejsze warunki zyskujemy!

Wybierz pakiet dla siebie: InPost Pakiety Kurierskie

 

Zostaw odpowiedź