fbpx

„Pakiety polecone eCommerce” w priorytecie dla Allegro.pl i sklepów internetowych

Poczta Polska absolutnie nie przysypia i w pełni wykorzystuje okazję jaka otworzyła się dla niej z powodu panującego w ostatnich miesiącach zamieszania, jakie wytworzyło się działalności InPostu.

Po kilku programach pakietów super tanich przesyłek ekonomicznych, które miały uderzyć jak najmocniej w InPost przyszła pora na kolejną rundę. Tym razem Poczta Polska oferuje priorytetowe „pakiety polecone eCommerce” dla handlujących w internecie, w tym także na Allegro. Oferta wygląda następująco:

W ramach nowych rodzajów pakietów, Poczta Polska umożliwia doręczenie przesyłek już w następnym dniu roboczym, pod warunkiem nadania przesyłki do godz. 15:00. To oferta dedykowana dla klientów prowadzących sprzedaż wysyłkową drobnych rzeczy, posiadających własny sklep internetowy lub prowadzących sprzedaż poprzez portale sprzedażowe m.in. Allegro. Oferta dostępna jest w pakietach po 5, 10, 20 i 30 sztuk.

Cena jednej przesyłki w pakiecie standardowym wynosi od 4,40 zł/netto za szt. (pakiet polecony eCommerce standard 30), natomiast w pakiecie priorytetowym od 6,03 zł/netto za szt. (pakiet polecony eCommerce priorytet 30).07

 

 

 

 

 

To kolejna nowość od Poczty, która w końcu, kilka dni temu zmodyfikowała swoje progi wagowe. Paczka48 z opcją „Odbiór w punkcie” i do 0.5 kg kosztuje teraz 8.50 zł. Niestety, jak sama nazwa wskazuje, trzeba się po nią pofatygować do punktu pocztowego. Klienci Poczty mogą korzystać z dwóch nowych kategorii wagowych: do 2 kg i powyżej 2 do 5 kg w miejsce jednego od 0 do 5 kilogramów.

– Oferowane w ramach pakietu opakowanie przesyłki to dobre rozwiązanie dla osób wysyłających małe przedmioty takie jak: książki, płyty DVD/CD, gry, kosmetyki – zaznacza Paweł Kopeć. – Dodatkowo w ramach tej oferty nie pobieramy opłaty za zwrot przesyłki do nadawcy po wyczerpaniu możliwości jej doręczenia lub wydania odbiorcy, a dla kupujących na Allegro, którzy zdecydują się na zwrot zakupionego towaru, udostępniliśmy opcję bezpłatnego zwrotu – podkreśla.

1 komentarz

  1. Anna 08-10-2016

Zostaw odpowiedź