fbpx

Patronat: Copywriting, inbound marketing i SEO z Martinem Macdonaldem na SearchMarketingWeek + 8 innych szkoleń

Poszerz swoją wiedzę o marketingu internetowym! Już w poniedziałek 12 listopada startuje tydzień szkoleń Search Marketing Week for e-Commerce.

Listopadowy Search Marketing Week to szósta już edycja tej uznanej imprezy szkoleniowej organizowanej przez poznańską agencję MaxROY.com. Impreza zapewnia skondensowaną dawkę wiedzy: 5 dni, 11 szkoleń i 13 ekspertów uczących skutecznego marketingu sklepów internetowych. Mensis.pljest patronem tej imprezy!

W listopadowej edycji SMW 3 całkiem nowe szkolenia, prowadzone przez czołowych polskich ekspertów. Uczestnicy poznają tajniki copywritingu (trener: Darek Puzyrkiewicz), inbound marketingu (Dorota Zys) i optymalizacji AdSense (Marcin Kosedowski).

 

W programie znajdują się też gruntownie odświeżone szkolenia m.in. z e-mail marketingu, usability, Google Analytics i Optymalizatora Witryny i Facebook marketingu.

 

Osobne miejsce w programie SearchMarketingWeek.com zajmują szkolenia z marketingu w wyszukiwarkach. Przeprowadzone zostaną szkolenia z Google AdWords (poziom podstawowy i pro; prowadzący: Tomasz Frontczak i Bartosz Berliński) i szkolenie SEO i Pozycjonowanie. Specjalną atrakcją jest szkolenie SEO Pro: Link Building, prowadzone wspólnie przez Martina MacDonalda i Cezarego Lecha.

 

Wszystkie szkolenia zostały uzupełnione o moduł dla sklepów internetowych. Wszystkie zostały też gruntownie zaktualizowane, stosownie do zmian jakie zaszły ostatnio w ekosystemie Google, uwzględniając funkcję “disavow links”.

 

Szczegółowe informacje o programie imprezy, agendzie poszczególnych szkoleń, cenach i prelegentach dostępne są na SearchMarketingWeek.com. Wybierz swoją ścieżkę szkoleń już teraz!

 

Search Marketing Week for e-Commerce, 12-16 listopada, Warszawa, wieżowiec Rondo 1

Zostaw odpowiedź