fbpx

Patronat: MEET MAGENTO po raz kolejny w Polsce!

W dniach – 4-5 listopada 2013, w Hotelu Hilton w Warszawie – odbędzie się kolejne spotkanie z ogólnoświatowego cyklu Meet Magento, to już drugi raz w Polsce.

Magento to jedno z najpopularniejszych na świecie narzędzi e-commerce stworzone z myślą o łatwym założeniu i zarządzaniu sklepem internetowym. Ten dynamiczny system – a właściwie framework – w ciągu ostatnich lat zdobył 12% udziału w rynku i ma ochotę na  jeszcze więcej.


Jego siła i niezwykła popularność są ściśle związane z zaangażowaniem tzw. „Społeczności Magento” w rozwój platformy open source. Ten specyficzny sposób pracy nad oprogramowaniem sprawia, że rozwój Magento jest wielokierunkowy, a oferta może być skierowana zarówno do mikroprzedsiębiorstw, jak i do korporacji.
W listopadzie pojawi się zatem niezwykła okazja do szeroko rozumianej wymiany wiedzy, kontaktów biznesowych i handlowych, a także zaprezentowania własnych pomysłów, czy omówienia case studies. Na spotkaniu w roli prelegentów pojawią się zarówno partnerzy Magento, osoby związane na co dzień z pracą z tym narzędziem, a także eksperci z Magento Inc., którzy prezentować będą nowe pomysły związane z rozwojem platformy.
Spotkanie Meet Magento zostało podzielone na 2 części:
Dzień pierwszy, główny – 4 listopada
Dzień drugi – 5 listopada: podzielona na „biznesową” oraz „techniczną”
Część biznesowa Meet Magento jest skierowana specjalnie do sprzedawców internetowych, project managerów, product ownerów i innych zainteresowanych Magento od strony biznesowej. Oprócz konkretnych zagadnień branżowych, będziemy omawiać tutaj ogólnoświatowe oraz lokalne trendy rozwoju eCommerce, a także innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku usług dla e-biznesu. Z kolei na sali „technicznej” będzie okazja posłuchać o nowych rozwiązaniach, optymalizacji i dobrych praktykach w pracy z Magento. Omówimy również kilka interesujących case studies – idealna opcja dla programistów i project managerów pracujących na co dzień z Magento.
Po pierwszym dniu konferencji organizatorzy konferencji zapraszają na After Party, które stanowi tradycyjną część wszystkich spotkać z cyklu Meet Magento.
Będzie dużo merytorycznych prezentacji, ciekawych gości oraz jeszcze więcej niż rok temu okazji do networkingu. Rejestracja na konferencję dostępna jest tutaj.

Zostaw odpowiedź